Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tyumen - Selanik uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Tyumen Havalimanına Ulaşım

Tyumen Roschino Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tyumen Roschino Havalimanı

Rusya, dünyanın en büyük yüzölçümüne sahip ülkesi ve aynı zamanda dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olarak dikkati çekiyor. Yeraltı eneri kaynakları bakımından zengin olan ülke, ticaret ve diplomasi gibi alanlarda da yoğun trafik yaşıyor. Federal bölgeler halinde yönetilen, farklı etnik gruplara ev sahipliği yapan Rusya’nın en büyük bölgelerinden biri de Sibirya. Ural Dağları ile başlayıp, Büyük Okyanus’a kadar uzanan bir bölgeyi kapsayan Sibirya’nın aynı zamanda Kuzey Buz Denizi ve Pasifik Okyanusu’na da kıyıları bulunuyor. Batı ve Doğu olmak üzere ikiye ayrılan bölgenin Batı Sibirya olarak adlandırılan bölümünde yer alan Tyumen, Sibirya’nın en eski Rus şehri olarak biliniyor. Tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkati çeken Tyumen’e ulaşım için Tyumen Roschino Havalimanı üzerinden uçuşlar gerçekleştiriliyor. Şehir merkezi ile havalimanı arasındaki transfer süreçleri için birkaç farklı seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Oteller ve şehir merkezleri ile havalimanları arasında konforlu, güvenli ve lüks transfer süreçleri tesis eden Aerobilet transfer hizmetleri ile siz de seyahatlerinizi güvence altına alabilir ve transfer sürecinizi keyifli hale getirebilirsiniz. Tyumen’de de otelinizden ya da Aerobilet’in transfer sisteminde yer alan bölgelerden Tyumen Roschino Havalimanı’na kolaylıkla seyahat edebilir, ulaşım için araç veya durak bekleme derdine son verebilirsiniz. Hemen siz de seyahatinizin öncesinde transfer sürecinizi planlayın; Aerobilet ayrıcalıklarından yararlanmaya bir an önce başlayın.

Otobüs

Şehir hatları otobüsleri de havalimanı transferleri için başka bir alternatif olarak değerlendirilebiliyor. Tyumen şehir merkezinden 141 numaralı otobüsle, Tyumen Otobüs Terminali’nden ise 10 numaralı otobüsle Tyumen Roschino Havalimanı’na gidebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı transferleri için kullanılan ulaşım yöntemlerinden bir diğeri de taksiye binmek. Taksiyle şehir merkezinden Tyumen Roschino Havalimanı’na yarım saat içerisinde gidebilirsiniz.

Selanik Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Selanik Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Selanik Uluslararası Havalimanı

Tarih boyunca dünyanın dört bir yanında mitolojik hikayeleriyle merak uyandıran, ilerleyen dönemlerde ise Bizans İmparatorluğu’nun bir parçası olarak tarih sahnesindeki yerini alan Yunanistan, bugün tarihi zenginlikleriyle ziyaretçi çeken ülkelerden biri. Kendine özgü kültürüyle de öne çıkan, mutfağı ve sanat eserleriyle göz dolduran ülkenin pek çok şehri bugün turizm sektöründe öne çıkıyor. Bunlardan biri de kuşkusuz ki Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu Selanik. Selanik’te ulu önderin doğduğu ev başta olmak üzere pek çok müze ve tarihi yerler bulunuyor. Başta Türkiye’den olmak üzere, dünyanın hemen her yerinden bu tarihi bölgelere ziyaretçiler geliyor. Selanik Uluslararası Havalimanı, şehrin uçuş trafiğine hizmet veriyor. Havalimanından yapılan yolcu transferleri içinse birkaç seçenek öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Selanik’te de seyahatiniz boyunca havalimanı ile otel bölgeleri arasında sizlerle. Siz de seyahatinizi planlarken Selanik Uluslararası Havalimanı ile oteliniz arasındaki transfer sürecini Aerobilet transfer hizmetleri gibi emin ellere emanet edebilirsiniz. Son derece lüks ve güvenilir transfer araçlarıyla, sunduğu hizmetler kapsamında hesaplı transfer hizmetleri sunan Aerobilet’i siz de şimdi ziyaret edin. Ekranın transfer sekmesine tıklayarak, buradan rezervasyonlarınız için işlemlerinizi yapabilirsiniz. Transfer yetkililerine günün 24 saati, Aerobilet destek hattından sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine gitmek için dilerseniz 78 numaralı otobüs hattını da tercih edebilirsiniz. Selanik Uluslararası Havalimanı ile şehir merkezi arasında her 45 dakikada bir yolu transferleri için seferler düzenleyen bu hatla şehir merkezine ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.  

Taksi

Selanik Uluslararası Havalimanı’ndan taksiye binerek, şehirde gitmek istediğiniz noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Yaklaşık yarım saatte havalimanından şehir merkezine varabilirsiniz.