Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ufa - Selanik uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Ufa Havalimanına Ulaşım

Ufa Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ufa Havalimanı

Dünyanın en büyük yüzölçümüne sahip ülkesi ve aynı zamanda kış turizmi, kültür turizmi, spor turizmi gibi turizmin pek çok farklı alanında en çok rağbet gören rotalara ev sahipliği yapan Rusya, tarihten günümüze kadar uygarlıkların ilgi gösterdiği topraklardan oluşuyor. Bugün hala Rusya’nın federal bölgelerinde çeşitli etnik gruplardan halklar yaşamlarını sürdürmeye devam ediyor. Bu etnik gruplar arasında Başkurt Türkleri de önemli bir nüfusu oluşturuyor. Başkurdistan olarak ifade edilen Başkurt Türklerinin yaşadığı sınırlar içerisinde yer alan Ufa, bu bölgenin başkenti olarak değerlendiriliyor. Kültür turizmi için Türk İslam dünyasının ilgi çekici destinasyonlarından biri olan Ufa, Asya ve Avrupa’nın birleştiği bölgede yer alıyor. Bilim dünyasını harekete geçiren ve dünya dışı bir teknolojinin oluşturduğuna inanılan Daşka taşının da Ufa’da bulunması bakımından şehir aynı zamanda bilim tutkunlarını da ağırlıyor. Ufa Havalimanı, şehrin hava trafiğini karşılıyor. Şehir merkezinden Ufa Havalimanı’na ulaşım için tercih edilebilecek birkaç farklı yöntem bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Rusya’nın dört bir yanında, farklı federal bölgeler içerisinde de havalimanı transferleriniz için en güvenilir isim olmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Rusya’da da transferlerinizde seyahat standartlarınızdan ödün vermeden, transferlerinizi Aerobilet transfer hizmetleriyle planlayabilirsiniz. Aerobilet’in transfer sekmesine tıklayarak, buradan sorgulamalarınızı yapabilir, transfer süreçlerinizi emin ellere teslim edebilirsiniz. Lüks ve son derece konforlu transfer araçlarıyla havalimanı transferlerinizi keyifli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aerobilet mobil uygulaması üzerinden veya Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine günün 24 saati ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Ufa şehir merkezinden Ufa Havalimanı’na gitmenizi sağlayacak şehir hatları otobüsleri de bulunuyor. 110, 110 C veya 101 numaralı otobüslerle Ufa Havalimanı’na transfer sağlayabilirsiniz.

Taksi

Taksiler de Ufa şehir merkezi içerisinde ulaşım için kullanabileceğiniz bir başka seçenek. Taksiyle şehir merkezinden Ufa Havalimanı’na yaklaşık 35 dakikada seyahat edebilirsiniz.

Selanik Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Selanik Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Selanik Uluslararası Havalimanı

Tarih boyunca dünyanın dört bir yanında mitolojik hikayeleriyle merak uyandıran, ilerleyen dönemlerde ise Bizans İmparatorluğu’nun bir parçası olarak tarih sahnesindeki yerini alan Yunanistan, bugün tarihi zenginlikleriyle ziyaretçi çeken ülkelerden biri. Kendine özgü kültürüyle de öne çıkan, mutfağı ve sanat eserleriyle göz dolduran ülkenin pek çok şehri bugün turizm sektöründe öne çıkıyor. Bunlardan biri de kuşkusuz ki Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu Selanik. Selanik’te ulu önderin doğduğu ev başta olmak üzere pek çok müze ve tarihi yerler bulunuyor. Başta Türkiye’den olmak üzere, dünyanın hemen her yerinden bu tarihi bölgelere ziyaretçiler geliyor. Selanik Uluslararası Havalimanı, şehrin uçuş trafiğine hizmet veriyor. Havalimanından yapılan yolcu transferleri içinse birkaç seçenek öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Selanik’te de seyahatiniz boyunca havalimanı ile otel bölgeleri arasında sizlerle. Siz de seyahatinizi planlarken Selanik Uluslararası Havalimanı ile oteliniz arasındaki transfer sürecini Aerobilet transfer hizmetleri gibi emin ellere emanet edebilirsiniz. Son derece lüks ve güvenilir transfer araçlarıyla, sunduğu hizmetler kapsamında hesaplı transfer hizmetleri sunan Aerobilet’i siz de şimdi ziyaret edin. Ekranın transfer sekmesine tıklayarak, buradan rezervasyonlarınız için işlemlerinizi yapabilirsiniz. Transfer yetkililerine günün 24 saati, Aerobilet destek hattından sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine gitmek için dilerseniz 78 numaralı otobüs hattını da tercih edebilirsiniz. Selanik Uluslararası Havalimanı ile şehir merkezi arasında her 45 dakikada bir yolu transferleri için seferler düzenleyen bu hatla şehir merkezine ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.  

Taksi

Selanik Uluslararası Havalimanı’ndan taksiye binerek, şehirde gitmek istediğiniz noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Yaklaşık yarım saatte havalimanından şehir merkezine varabilirsiniz.