Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Üsküp - Anvers uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Üsküp Havalimanına Ulaşım

Üsküp Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Üsküp Havalimanı

Makedonya’nın başkenti Üsküp’te bulunan Üsküp Havalimanı, aynı zamanda Büyük İskender Havalimanı adıyla da biliniyor. Üsküp’te Petrovec köyü sınırları içerisinde bulunan havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 23 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Üsküp Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım sağlamak için birkaç seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet, yalnızca uçak bileti ve otel değil aynı zamanda transfer hizmetleriyle de seyahatlerinizde yanınızda. Dilerseniz Aerobilet transfer sayfası üzerinden kolaylıkla rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışında tüm havalimanlarına ulaşımı kolaylaştıran ve transferde lüks, güvenilir ve sunduğu özellikler karşısında hesaplı bir seçenek olarak yolcular için cazip seçenekler sunan Aerobilet transfer hizmetlerini Üsküp Havalimanı’na ulaşımda da tercih edebilirsiniz. Hemen Aerobilet transfer sayfası üzerinden otelinizi ya da transfer bölgenizi belirleyerek Üsküp Havalimanı’nı seçin; bu sayede ücretlendirme ve araç alternatiflerini de görüntüleyebilirsiniz. Farklı transfer bölgesi taleplerinizi Aerobilet destek hattı üzerinden transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Üsküp şehir merkezinden halk otobüsleriyle Üsküp Havalimanı’na gidebilirsiniz. Ancak, otobüs seferleri sıklıkla düzenlenmediği için havalimanına giden otobüslere her zaman rastlayamayabilirsiniz. Bu nedenle uçuşunuzu kaçırmamak için otobüs seçeneğini değerlendirecekseniz, buna göre durağa gitmenizde fayda var.

Taksi

Üsküp Havalimanı’na ulaşım için dilerseniz Üsküp şehir merkezinden ya da civardaki destinasyonlardan taksiye de binebilirsiniz. Yaklaşık yarım saat içinde havalimanında olabilirsiniz.

Anvers Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Anver Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Anvers Havalimanı

Anvers Havalimanı, Belçika’nın Brüksel’den sonra en büyük ikinci şehri olan Anvers’te bulunuyor. Dünyanın ve Avrupa’nın en büyük liman şehirlerinden biri olan Anvers’in ticaret ve turizm açısından son derece önemli destinasyonlardan biri olması, şehrin uçuş trafiğini de yoğunlaştırıyor. Anvers Havalimanı, Belçika’da en çok uçuş trafiği olan havalimanlarından biri olarak biliniyor. Anvers Havalimanı’ndan şehir merkezine, otelinize ve diğer pek çok destinasyona ulaşımınızda yardımcı olacak pek çok seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleriyle havalimanı transferlerinizi sorunsuz ve en konforlu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Anvers Havalimanı’ndan otelinize kadar en lüks, rahat ve hesaplı hizmetlerinden yararlanabileceğiniz Aerobilet transfer hizmetlerinden siz de hemen rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aerobilet transfer sayfasından Anvers Havalimanı ile oteliniz arasınde tercih edebileceğiniz bireysel transfer tarifelerini görüntüleyebilir, talepleriniz ve görüntüleyemediğiniz tarifelerle ilgili sorularınız için Aerobilet destek hattını arayarak, transfer yetkilileriyle görüşebilirsiniz.

Otobüs

Anvers Havalimanı terminal binası yolcu çıkışında otobüs duraklarını görebilirsiniz. Buradan 51, 52 ya da 53 numaralı otobüslere binebilir, Anvers Berchem Tren İstasyonu’na varabilirsiniz. 10 dakika sürecek bu yolculuğun ardından yolunuza trenle devam edebilirsiniz.

Tren

51, 52 ya da 53 numaralı otobüslere binerek Anvers Berchem Tren İstasyonu’na varabilir, buradan pek çok destinasyona trenle ulaşım sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte bu tren istasyonundan 9 ya da 11 numaralı tramvaylara binerek, tramvayla Anvers Merkez Tren İstasyonu’na seyahat edebilirsiniz.

Taksi

Anvers Havalimanı’ndan dilerseniz taksiye de binebilirsiniz. Şehir merkezi havalimanından yaklaşık 6 kilometre kadar bir mesafe oluşturuyor. Bu mesafeyi taksiyle yaklaşık 18 dakikada katedebilirsiniz.