Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Üsküp - Dortmund uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Üsküp Havalimanına Ulaşım

Üsküp Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Üsküp Havalimanı

Makedonya’nın başkenti Üsküp’te bulunan Üsküp Havalimanı, aynı zamanda Büyük İskender Havalimanı adıyla da biliniyor. Üsküp’te Petrovec köyü sınırları içerisinde bulunan havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 23 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Üsküp Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım sağlamak için birkaç seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet, yalnızca uçak bileti ve otel değil aynı zamanda transfer hizmetleriyle de seyahatlerinizde yanınızda. Dilerseniz Aerobilet transfer sayfası üzerinden kolaylıkla rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışında tüm havalimanlarına ulaşımı kolaylaştıran ve transferde lüks, güvenilir ve sunduğu özellikler karşısında hesaplı bir seçenek olarak yolcular için cazip seçenekler sunan Aerobilet transfer hizmetlerini Üsküp Havalimanı’na ulaşımda da tercih edebilirsiniz. Hemen Aerobilet transfer sayfası üzerinden otelinizi ya da transfer bölgenizi belirleyerek Üsküp Havalimanı’nı seçin; bu sayede ücretlendirme ve araç alternatiflerini de görüntüleyebilirsiniz. Farklı transfer bölgesi taleplerinizi Aerobilet destek hattı üzerinden transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Üsküp şehir merkezinden halk otobüsleriyle Üsküp Havalimanı’na gidebilirsiniz. Ancak, otobüs seferleri sıklıkla düzenlenmediği için havalimanına giden otobüslere her zaman rastlayamayabilirsiniz. Bu nedenle uçuşunuzu kaçırmamak için otobüs seçeneğini değerlendirecekseniz, buna göre durağa gitmenizde fayda var.

Taksi

Üsküp Havalimanı’na ulaşım için dilerseniz Üsküp şehir merkezinden ya da civardaki destinasyonlardan taksiye de binebilirsiniz. Yaklaşık yarım saat içinde havalimanında olabilirsiniz.

Dortmund Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Dortmund Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Dortmund Havalimanı

Almanya, Orta Avrupa’da bulunan bir Avrupa Birliği ülkesi. Ülke, dünyanın en fazla göç alan ülkelerinden biri olarak, aynı zamanda Avrupa Birliği’nin en kalabalık ülkesi konumunda bulunuyor. Baltık Denizi ve Kuzey Denizi’ne kıyıları bulunan Almanya’nın şehirleri, kültür turizminin yanı sıra, ticari amaçlı uçuşlar ile spor ve fuar turizminde de ön plana çıkıyor. Ayrıca büyük ve köklü üniversiteleri, yüzbinlerce öğrencinin oluşturduğu hava trafiğini yaşıyor. Bu şehirlerden biri de Dortmund. Dortmund, bir öğrenci şehri ve aynı zamanda ülkenin ticaret merkezlerinden biri olarak biliniyor. Bu bakımdan yoğun uçuş alan Dortmund’un Bundesliga’da oynayan takımı Borussia Dortmund karşılaşmalarının olduğu dönemlerde de uçuş trafiği hızlanıyor. Dortmund Havalimanı, tüm bu hava trafiğini yönetiyor. Dortmund Havalimanı’ndan şehir merkezine yapılan havalimanı transferlerinde pek çok farklı ulaşım seçeneği değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Dortmund’daki transfer süreçlerinizde de güvenle transfer sağlamanız ve transfer tecrübelerinizi lüks ve konforla tamamlamanız için sizleri bekliyor. Aerobilet’in transfer sayfasını siz de bir an önce ziyaret edebilir ve transfer tarifelerini inceleyebilirsiniz. Transfer ihtiyaçlarınızı en etkili şekilde karşılayacak alternatifleri değerlendirerek, Dortmund Havalimanı’ndan şehir merkezine veya farklı transfer bölgelerine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Aerobilet destek hattını dilediğiniz her an arayabilir, transfer yetkililerine alternatif taleplerinizi ya da sorularınızı iletebilirsiniz.

Otobüs

Dortmund Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım sağlamak için havalimanı shuttle otobüslerini kullanabilirsiniz. Shuttle otobüslerle Holzwickede Tren İstasyonu’na kadar transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tren

AirportExpress adı verilen tren hattı, Dortmund Havalimanı’na inen yolcuların transferlerini sağlıyor. Dortmund Havalimanı’ndan, şehirdeki merkezi tren istasyonuna kadar AirportExpress ile seyahat edebilirsiniz.  

Taksi

Dortmund Havalimanı’ndan yapacağınız yolcu transferlerinizi taksiyle de sağlayabilirsiniz. Dortmund Havalimanı’ndan taksiyle şehir merkezine kadar yarım saat içerisinde transferlerinizi tamamlayabilirsiniz.