Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Üsküp - Eindhoven uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Üsküp Havalimanına Ulaşım

Üsküp Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Üsküp Havalimanı

Makedonya’nın başkenti Üsküp’te bulunan Üsküp Havalimanı, aynı zamanda Büyük İskender Havalimanı adıyla da biliniyor. Üsküp’te Petrovec köyü sınırları içerisinde bulunan havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 23 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Üsküp Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım sağlamak için birkaç seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet, yalnızca uçak bileti ve otel değil aynı zamanda transfer hizmetleriyle de seyahatlerinizde yanınızda. Dilerseniz Aerobilet transfer sayfası üzerinden kolaylıkla rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışında tüm havalimanlarına ulaşımı kolaylaştıran ve transferde lüks, güvenilir ve sunduğu özellikler karşısında hesaplı bir seçenek olarak yolcular için cazip seçenekler sunan Aerobilet transfer hizmetlerini Üsküp Havalimanı’na ulaşımda da tercih edebilirsiniz. Hemen Aerobilet transfer sayfası üzerinden otelinizi ya da transfer bölgenizi belirleyerek Üsküp Havalimanı’nı seçin; bu sayede ücretlendirme ve araç alternatiflerini de görüntüleyebilirsiniz. Farklı transfer bölgesi taleplerinizi Aerobilet destek hattı üzerinden transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Üsküp şehir merkezinden halk otobüsleriyle Üsküp Havalimanı’na gidebilirsiniz. Ancak, otobüs seferleri sıklıkla düzenlenmediği için havalimanına giden otobüslere her zaman rastlayamayabilirsiniz. Bu nedenle uçuşunuzu kaçırmamak için otobüs seçeneğini değerlendirecekseniz, buna göre durağa gitmenizde fayda var.

Taksi

Üsküp Havalimanı’na ulaşım için dilerseniz Üsküp şehir merkezinden ya da civardaki destinasyonlardan taksiye de binebilirsiniz. Yaklaşık yarım saat içinde havalimanında olabilirsiniz.

Eindhoven Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Eindhoven Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Eindhoven Havalimanı

Batı Avrupa ülkelerinden Hollanda, kendine özgü kültürü, meşhur peynirleri, laleleri, ulaşımda sıklıkla kullanılan bisikletleri ve tabii ki yel değirmenleriyle dikkati çekiyor. Dünyanın dört bir yanından hem alışveriş turları hem gece hayatı hem de tarihi ve doğal güzellikleri için ziyaretçi akınına uğruyor. Ülkenin aynı zamanda teknoloji ve sanayi alanında da öne çıkmasını sağlayan şehirleri bulunuyor. Bunlardan biri de Eindhoven. Eindhoven, ünlü teknoloji markalarından birine ait fabrikaların bulunduğu bir şehir. Dolayısıyla ticari amaçlı sıklıkla uçuş trafiği yaşıyor. Şehrin uçuş trafiğini Eindhoven Havalimanı karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine veya otellerine gitmek isteyen yolcular için birkaç ulaşım seçeneği öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri ile son derece lüks ve konforlu bir şekilde havalimanı transferlerinizi sağlayabilirsiniz. Dünyanın farklı yerlerinde, yurt içi ve yurt dışında hemen her havalimanı ile otel bölgeleri veya şehir merkezleri arasında transfer süreçlerinizi önceden planlayabilir, seyahatinizde transferleri sorun etmeden, keyifli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eindhoven Havalimanı’ndan da otelinize veya diğer transfer bölgelerine kolaylıkla seyahat edebilirsiniz. Tek yön ya da gidiş dönüş transferleriniz için rezervasyon yapabilir, sorularınızı Aerobilet destek hattı üzerinden transfer yetkililerine yöneltebilirsiniz.

Otobüs

Eindhoven Havalimanı’ndan şehir hatları otobüslerine de binebilirsiniz. Veldhoven’a kadar giden 103 numaralı otobüs, Eindhoven Otobüs Terminali’ne giden 401 numaralı otobüs veya Best’e giden 145 numaralı otobüsü tercih edebilirsiniz.

Taksi

Taksiyle Eindhoven Havalimanı’ndan şehirde gitmek istediğiniz her bölgeye seyahat edebilirsiniz. Taksiyle havalimanından şehir merkezine 15 dakika içerisinde transferinizi sağlayabilirsiniz.