Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

El-Vecih - Akra uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden El-Vecih Havalimanına Ulaşım

El-Vecih Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

El-Vecih Havaalanı

Arap Yarımadası’nda Tebük yönetim bölgesinde bulunan El-Vecih şehrine yapılan uçuş trafiğini kontrol eden El-Vecih Havaalanı, şehir merkezinden 8 kilometre uzaklıkta yer alıyor. İç hat uçuşlarını karşılayan havaalanından genellikle Cidde ve Riyad uçuşları gerçekleştiriliyor. Şehir merkezinden ve diğer pek çok merkezi destinasyondan havaalanına ulaşımda iki seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Havaalanı transferlerinin sorunsuz geçmesini sağlayan ve seyahatlerinizi planlarken ulaşımı dert etmemenizi sağlayan Aerobilet transfer hizmetleriyle El-Vecih’te de otelinizden El-Vecih Havaalanı’na rahatlıkla gidebilirsiniz. Gidiş-dönüş ya da tek yön tercih edebileceğiniz bireysel transfer tarifelerinden dilediğinizi seçebilir, rezervasyonunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Görüntüleyemediğiniz tarifeler olursa, bunun için destek hattından Aerobilet transfer yetkilileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Taksi

Taksiyle otelinizden ya da şehrin farklı yerlerinden El-Vecih Havaalanı’na ulaşım sağlamanız mümkün. Dilerseniz taksiyle 10 dakikada havaalanına gidebilirsiniz.

Akra Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kotoka Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Kotoka Uluslararası Havalimanı

Gana, zengin maden yataklarıyla Batı Afrika’da yer alıyor. Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunan ülke, altının da bu maden yataklarında yoğunlukla bulunması dolayısıyla Altın Sahili olarak da anılıyor. Gana’nın başkenti Akra ise ülkenin idari merkezi olmanın yanında sanayi, ticaret ve finans merkezi olarak da biliniyor. Ülkenin yoğunluklu uçuş trafiğinin yaşandığı Akra’nın uluslararası uçuşlarının yönetildiği Kotoka Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 2 kilometre mesafede hizmet veriyor. Havalimanından otel bölgeleri, şehir merkezi ve diğer pek çok merkezi noktaya tek transfer alternatifi bulunuyor.

Taksi

Akra’da havalimanı transferlerinizi yapmak için yerel ulaşım araçları arasında tek seçeneğiniz taksiler. Taksiyle Kotoka Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine yaklaşık 7 dakika içerisinde transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.