Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

El-Vecih - Alanya uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden El-Vecih Havalimanına Ulaşım

El-Vecih Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

El-Vecih Havaalanı

Arap Yarımadası’nda Tebük yönetim bölgesinde bulunan El-Vecih şehrine yapılan uçuş trafiğini kontrol eden El-Vecih Havaalanı, şehir merkezinden 8 kilometre uzaklıkta yer alıyor. İç hat uçuşlarını karşılayan havaalanından genellikle Cidde ve Riyad uçuşları gerçekleştiriliyor. Şehir merkezinden ve diğer pek çok merkezi destinasyondan havaalanına ulaşımda iki seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Havaalanı transferlerinin sorunsuz geçmesini sağlayan ve seyahatlerinizi planlarken ulaşımı dert etmemenizi sağlayan Aerobilet transfer hizmetleriyle El-Vecih’te de otelinizden El-Vecih Havaalanı’na rahatlıkla gidebilirsiniz. Gidiş-dönüş ya da tek yön tercih edebileceğiniz bireysel transfer tarifelerinden dilediğinizi seçebilir, rezervasyonunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Görüntüleyemediğiniz tarifeler olursa, bunun için destek hattından Aerobilet transfer yetkilileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Taksi

Taksiyle otelinizden ya da şehrin farklı yerlerinden El-Vecih Havaalanı’na ulaşım sağlamanız mümkün. Dilerseniz taksiyle 10 dakikada havaalanına gidebilirsiniz.

Alanya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Gazipaşa Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Gazipaşa Havalimanı

Alanya’ya yaklaşık 45 kilometre uzaklıkta Antalya’nın Gazipaşa ilçe sınırlarında bulunan Gazipaşa Havalimanı, genellikle Alanya yolcularının sıklıkla tercih ettikleri havalimanı olarak dikkati çekiyor. Buna ek olarak havalimanı, aynı zamanda Alanya - Gazipaşa Havalimanı olarak da biliniyor. Yurt içi ve yurt dışı seferlere ev sahipliği yapan Gazipaşa Havalimanı’ndan bazı yurt dışı destinasyonlar ile İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı’na uçuşlar yapılıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Gazipaşa Havalimanı’ndan şehir içi destinasyonlara ya da Alanya istikametine gitmek için Aerobilet en ucuz uçak bileti seçenekleri ve en avantajlı konaklama alternatiflerini değerlendirerek Aerobilet transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Avsallar, Konaklı, Mahmutlar ve daha pek çok otel bölgesine Aerobilet transfer hizmetleriyle ulaşmanız mümkün. Aerobilet transfer hizmetlerinin bireysel transfer fiyatları ile yolcu taşıdığı tüm lokasyonları Aerobilet transfer hizmetleri sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Havaş

Havaş otobüsleriyle Gazipaşa Havalimanı’ndan Gazipaşa Otogar, Alanya Otogar, Mahmutlar gibi lokasyonlara gidebilirsiniz. Biletinizi otobüs içerisinde ödeyerek temin edebilir, kalkış saatleri hakkında bilgileri Gazipaşa Havalimanı - Havaş sayfasından öğrenebilirsiniz.

Taksi

Gazipaşa Havalimanı’ndan Antalya merkez istikametine ya da Gazipaşa, Alanya gibi istikametlere gitmek için taksi de kullanabilirsiniz. Yaklaşık 42 dakikada Alanya’ya şehir merkezine varabilirsiniz.