Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

El-Vecih - Bordeaux uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden El-Vecih Havalimanına Ulaşım

El-Vecih Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

El-Vecih Havaalanı

Arap Yarımadası’nda Tebük yönetim bölgesinde bulunan El-Vecih şehrine yapılan uçuş trafiğini kontrol eden El-Vecih Havaalanı, şehir merkezinden 8 kilometre uzaklıkta yer alıyor. İç hat uçuşlarını karşılayan havaalanından genellikle Cidde ve Riyad uçuşları gerçekleştiriliyor. Şehir merkezinden ve diğer pek çok merkezi destinasyondan havaalanına ulaşımda iki seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Havaalanı transferlerinin sorunsuz geçmesini sağlayan ve seyahatlerinizi planlarken ulaşımı dert etmemenizi sağlayan Aerobilet transfer hizmetleriyle El-Vecih’te de otelinizden El-Vecih Havaalanı’na rahatlıkla gidebilirsiniz. Gidiş-dönüş ya da tek yön tercih edebileceğiniz bireysel transfer tarifelerinden dilediğinizi seçebilir, rezervasyonunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Görüntüleyemediğiniz tarifeler olursa, bunun için destek hattından Aerobilet transfer yetkilileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Taksi

Taksiyle otelinizden ya da şehrin farklı yerlerinden El-Vecih Havaalanı’na ulaşım sağlamanız mümkün. Dilerseniz taksiyle 10 dakikada havaalanına gidebilirsiniz.

Bordeaux Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Bordeaux Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Bordeaux Havalimanı

Fransa, Batı Avrupa’da bulunan ve aynı zamanda denizaşırı topraklara da sahip olan bir ülke. Kendine özgü kültürü, mimarisi ve eşsiz tarihi bölgeleriyle dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çeken Fransa, kuzeyde Kuzey Denizi ve Manş Denizi, güneyde ise dünyaca meşhur Fransız Rivierası’nı oluşturan büyüleyici kıyılarıyla Akdeniz’e ulaşıyor. Fransa’nın güneybatısında bulunan Bordeaux de rivieranın bir parçası olarak, ülkenin sıklıkla ziyaret edilen turizm merkezlerinden biri. Aynı zamanda eski bir liman kenti olması bakımından UNESCO’nun Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Bordeaux’nün uçuş yoğunluğunu Bordeaux Havalimanı karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için birkaç seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Fransa’da da havalimanı transfer süreçlerini keyifli ve lüks hale getiriyor. Siz de transfer ihtiyaçlarınızı karşılayacak araç seçeneklerine Aerobilet’in transfer sekmesinden ulaşabilir, Bordeaux Havalimanı’ndan şehir merkezi, bazı transfer bölgeleri veya otelinize kadar bu araçlarla konforlu ve güvenli bir transfer süreci yaşayabilirsiniz. Hemen rezervasyonlarınızı oluşturun ve daha fazla bilgi için dilerseniz destek hattı üzerinden hemen transfer yetkililerine ulaşın.

Otobüs

Bordeaux Havalimanı’ndan şehir merkezine şehir otobüsleriyle de gidebilirsiniz. Mérignac Soleil, Mérignac Centre, Gambetta, Barrière Judaïque, Parc Kennedy, Palais de Justice, Victoire gibi pek çok bölgeye otobüslerle gidebilirsiniz.

Taksi

Bordeaux Havalimanı’ndan şehirde gitmek istediğiniz tüm bölgelere veya otelinize taksiyle de transfer sağlayabilirsiniz. Havalimanından taksiyle şehir merkezine kadar yarım saatte varabilirsiniz.