Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

El-Vecih - Duvedmi uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden El-Vecih Havalimanına Ulaşım

El-Vecih Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

El-Vecih Havaalanı

Arap Yarımadası’nda Tebük yönetim bölgesinde bulunan El-Vecih şehrine yapılan uçuş trafiğini kontrol eden El-Vecih Havaalanı, şehir merkezinden 8 kilometre uzaklıkta yer alıyor. İç hat uçuşlarını karşılayan havaalanından genellikle Cidde ve Riyad uçuşları gerçekleştiriliyor. Şehir merkezinden ve diğer pek çok merkezi destinasyondan havaalanına ulaşımda iki seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Havaalanı transferlerinin sorunsuz geçmesini sağlayan ve seyahatlerinizi planlarken ulaşımı dert etmemenizi sağlayan Aerobilet transfer hizmetleriyle El-Vecih’te de otelinizden El-Vecih Havaalanı’na rahatlıkla gidebilirsiniz. Gidiş-dönüş ya da tek yön tercih edebileceğiniz bireysel transfer tarifelerinden dilediğinizi seçebilir, rezervasyonunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Görüntüleyemediğiniz tarifeler olursa, bunun için destek hattından Aerobilet transfer yetkilileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Taksi

Taksiyle otelinizden ya da şehrin farklı yerlerinden El-Vecih Havaalanı’na ulaşım sağlamanız mümkün. Dilerseniz taksiyle 10 dakikada havaalanına gidebilirsiniz.

Duvedmi Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Duvedmi Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Duvedmi Havaalanı

Duvedmi Havaalanı, Suudi Arabistan’ın Riyad yönetim bölgesinin şehirlerinden biri olarak biliniyor. Bölgeye yapılan yurt içi uçuşları karşılayan Duvedmi Havaalanı ile şehir merkezi arasında 34 kilometrelik bir mesafe bulunuyor. Havaalanından otel ya da şehir merkezi gibi noktalara ulaşımda birkaç seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Havalimanları ile oteller arasındaki transferleri sorun etmeyin; Aerobilet’e gelin. Aerobilet, Duvedmi’de de transferleriniz için birbirinden konforlu ve hesaplı transfer alternatifleri sunuyor. Hemen Aerobilet ekranından transfer sayfasını görüntüleyin. Buradan Duvedmi Havaalanı ile otelinizi seçerek bireysel transfer tarifeleri hakkında bilgileri görüntüleyebilir, rezervasyonunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Görüntüleyemediğiniz transfer tarifelerini bildirmek ve alternatif transfer bölgeleri hakkında bilgi almak için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Taksi

Taksiyle Duvedmi Havaalanı ile şehir merkezi 34 kilometrelik bir mesafe oluşturuyor. Dilerseniz bu mesafeyi taksiyle 25 dakikada katedebilirsiniz.