Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Zagreb - Le Puy uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Zagreb Havalimanına Ulaşım

Zagreb Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Zagreb Havalimanı

Hırvatistan’ın en büyük havalimanı olan ve başkent Zagreb’de bulunan Zagreb Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Tarihi zenginlikleriyle Balkanlar’ın önemli turizm destinasyonlarından biri olan Zagreb’in yoğun uçuş trafiğini düzenleyen Zagreb Havalimanı’na şehir merkezinden ve çevredeki destinasyonlardan ulaşım için tercih edebileceğiniz birkaç seçeneğiniz bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Havalimanıyla transferlerinizi ayrıcalıklı hale getiren Aerobilet transfer hizmetleriyle Zagreb şehir merkezinden Zagreb Havalimanı’na kolaylıkla seyahat edebilirsiniz. Üstelik bireysel transfer seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilir, sizin için en uygun tarifeden yararlanarak, lüks, konforlu ve güvenilir bir yolculuk geçirebilirsiniz. Dilerseniz Aerobilet’in transfer sayfasından transfer bölgelerine göz atabilir otelinizden ya da transfer bölgelerinden havalimanına ulaşım için sayfa üzerinden anında rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Merak ettiklerinizi Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine yöneltebilirsiniz.

Otobüs

Zagreb Havalimanı’na halk otobüsleriyle ulaşmanız da mümkün. ZET Bus adı verilen bu otobüslerden 290 numaralı otobüs Zagreb Havalimanı’na transferleri sağlıyor. Dilerseniz siz de bu otobüsle ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Zagreb şehir merkezinde ve pek çok merkezi destinasyonda taksi bulabilir, Zagreb Havalimanı’na taksiyle de gidebilirsiniz. Trafik durumuna göre yaklaşık 23 dakikada havalimanına varabilirsiniz.

Le Puy Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Le Puy-Loudes Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Le Puy-Loudes Havalimanı

Batı Avrupa'da yer alan Fransa, doğal güzellikleri eşsiz tarihi dokusuyla bir araya geldiğinde birbirinden büyüleyici şehir panoramalarıyla ziyaretçileri karşılayan, bu nedenle dünyanın en çok ziyaret edilen ülkesi olma özelliğini taşıyan bir ülke. Her şehir kendine ait ikonik hale gelmiş tarihi eserleri, bazıları UNESCO'nun koruması altında olan yapılarıyla tanınıyor. Son derece iyi korunmuş olan tarihi doku, bazı şehirlerde ziyaretçileri zamanda yolculuğa çıkarıyor. Bu şehirlerden biri de Loudes yönetim bölgesinin şehirlerinden biri olan Le Puy şehri olarak biliniyor. Le Puy, öncelikle şehrin silüetinde önemli bir yere sahip olan Saint Michel d'Aiguilhe Şapeli ve Notre-Dame du Puy Katedrali ile adından söz ettiriyor. Saint Michel d'Aiguilhe Şapeli, sivri, upuzun bir kayanın üzerinde göğe yükselirken, Notre-Dame du Puy Katedrali ise şehri yine yüksek bir tepe üzerinden izliyor. Şehir eski yerleşimlerden oluşuyor. Bu da Le Puy şehrini cazip bir seyahat rotası haline getiren başka bir detay olarak değerlendiriliyor. Le Puy-Loudes Havalimanı, tarih tutkunlarının akın ettiği şehirde, hava trafiğini yönetiyor. Havalimanından Le Puy şehir merkezi ve şehrin otellerine seyahat etmek isteyen yolcuları bir yerel ulaşım alternatifi bekliyor.

Taksi

Le Puy-Loudes Havalimanı'ndan şehre ulaşım sağlamak için taksiye binebilir ve şehirde gitmek istediğiniz tüm bölgelere seyahat edebilirsiniz. Havalimanından hareketle şehir merkezine ulaşımınızı 20 dakikada tamamlayabilirsiniz.