Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

El-Ahsa - Juba uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden El-Ahsa Havalimanına Ulaşım

El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

El-Ahsa Uluslararası Havalimanı

Suudi Arabistan’ın doğusunda bulunan en büyük yönetim bölgelerinden biri ile aynı adı taşıyan ve bölgenin başkenti olan El-Ahsa, Basra Körfezi’ne 60 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Üstün el dokumacılığının geliştiği ve Arap kültürünün bir parçası olan, erkeklerin giydiği geleneksel pardesülerin tarihten bu yana üretildiği yer olarak bilinen El-Ahsa, daha pek çok açıdan oldukça yoğun ilgi görüyor. El-Ahsa Uluslararası Havalimanı da bu ilginin karşılığında oluşan, şehrin yoğun uçuş trafiğini düzenliyor. El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda toplu taşıma ve özel transfer alternatiflerinden kullanabileceğiniz iki seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’le seyahatleriniz güvenli, hesaplı ve daima çok konforlu. Bunu sağlayabilmek için Aerobilet transfer hizmetleri sizlere birkaç alternatiften oluşan bireysel transfer seçenekleri sunuyor. Siz de dilerseniz Aerobilet’le transfer tecrübesini yaşayabilir, El-Ahsa’da otelinizden El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na en konforlu ulaşımı sağlayabilirsiniz. Hemen Aerobilet ana sayfası üzerinden transfer seçeneğine tıklayın ve buradan otelinizle birlikte El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’nı seçerek, tarifeleri görüntüleyin. Görüntüleyemediğiniz tarifeler için hemen Aerobilet yetkililerine ulaşabilir, Aerobilet destek hattı üzerinden kendileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Taksi

El-Ahsa şehir merkezinden ya da otelinizden dilerseniz taksiyle de El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na ulaşım sağlamanız mümkün. Şehir merkezinde kolaylıkla taksi bulabilir ya da otelinizden taksi çağrılmasını isteyebilirsiniz.

Juba Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Juba Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Juba Uluslararası Havalimanı

Güney Sudan, Orta Afrika’da Nil Nehri havzasında kurulu, Nil Nehri’nin kollarından Beyaz Nil’in kaynağının bulunduğu ülke olarak biliniyor. Ülkenin başkenti Juba (Cuba) ise, Nil Nehri’nin diğer kolu Mavi Nil çevresinde kurulu, ülkenin yönetim merkezi görevini görüyor. Şehrin uluslararası uçuş trafiğini sağlayan Juba Uluslararası Havalimanı da şehirden 5 kilometre mesafede sefer yoğunluğunu karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek isteyen yolcuların tercih edebileceği bir yerel ulaşım alternatifi bulunuyor.

Taksi

Juba Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine transferler için terminal binası önünden taksiye binebilirsiniz. Taksiyle yaklaşık 15 dakikada şehir merkezine transferinizi tamamlayabilirsiniz.