Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

El-Ahsa - Monrovia uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden El-Ahsa Havalimanına Ulaşım

El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

El-Ahsa Uluslararası Havalimanı

Suudi Arabistan’ın doğusunda bulunan en büyük yönetim bölgelerinden biri ile aynı adı taşıyan ve bölgenin başkenti olan El-Ahsa, Basra Körfezi’ne 60 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Üstün el dokumacılığının geliştiği ve Arap kültürünün bir parçası olan, erkeklerin giydiği geleneksel pardesülerin tarihten bu yana üretildiği yer olarak bilinen El-Ahsa, daha pek çok açıdan oldukça yoğun ilgi görüyor. El-Ahsa Uluslararası Havalimanı da bu ilginin karşılığında oluşan, şehrin yoğun uçuş trafiğini düzenliyor. El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda toplu taşıma ve özel transfer alternatiflerinden kullanabileceğiniz iki seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’le seyahatleriniz güvenli, hesaplı ve daima çok konforlu. Bunu sağlayabilmek için Aerobilet transfer hizmetleri sizlere birkaç alternatiften oluşan bireysel transfer seçenekleri sunuyor. Siz de dilerseniz Aerobilet’le transfer tecrübesini yaşayabilir, El-Ahsa’da otelinizden El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na en konforlu ulaşımı sağlayabilirsiniz. Hemen Aerobilet ana sayfası üzerinden transfer seçeneğine tıklayın ve buradan otelinizle birlikte El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’nı seçerek, tarifeleri görüntüleyin. Görüntüleyemediğiniz tarifeler için hemen Aerobilet yetkililerine ulaşabilir, Aerobilet destek hattı üzerinden kendileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Taksi

El-Ahsa şehir merkezinden ya da otelinizden dilerseniz taksiyle de El-Ahsa Uluslararası Havalimanı’na ulaşım sağlamanız mümkün. Şehir merkezinde kolaylıkla taksi bulabilir ya da otelinizden taksi çağrılmasını isteyebilirsiniz.

Monrovia Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Monrovia havalimanlarından şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Roberts Uluslararası Havalimanı

Afrika’nın batısında, Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunan Liberya, bulunduğu kıtada ticari açıdan en faal ülkelerden biri. Başkenti Monrovia’nın önemli bir liman kenti olması ve bu özelliğiyle ülkedeki ticareti çok daha yoğun hale getiriyor. Ülkenin yoğun ticari faaliyetleri, uçuş trafiğini de artırıyor. Bu nedenle başkentte iki havalimanı hizmet veriyor. Bunlardan biri olan Roberts Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 54 kilometre mesafede yer alıyor. Havalimanından şehir merkezine giderken, bir yerel ulaşım yöntemiyle transferler gerçekleşiyor.

Taksi

Roberts Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezi ve otellere taksiyle gidebilmek mümkün. Dilerseniz, 1 saat 10 dakika içerisinde havalimanından şehir merkezine transferinizi sağlayabilirsiniz.

Spriggs Payne Havalimanı

Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunan ve buradan önemli bir ticaret ağı kuran Liberya, Batı Afrika ülkelerinden biri. Liberya’nın başkenti Monrovia ise ülkenin liman kenti olarak bu ticaret ağının yönetildiği kent görevini görüyor. Şehrin yoğun ticaret ağına bağlı olarak, aynı zamanda yoğun bir uçuş trafiği de bulunuyor. Bu nedenle, şehirde hizmet veren iki havalimanı bulunuyor. Spriggs Payne Havalimanı, şehir merkezine 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanından şehir merkezi ve otellere giden bir ulaşım alternatifi kullanılabiliyor.

Taksi

Spriggs Payne Havalimanı’ndan şehir merkezine transferinizi taksiyle yapabilirsiniz. 12 dakikada havalimanından taksiyle şehir merkezine ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz.