Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Arar - Erzincan uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Arar Havalimanına Ulaşım

Arar Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Arar Havaalanı

Suudi Arabistan’ın Irak sınırına yakın bölgesinin, bölgeyle aynı adı taşıyan başkenti Arar, sınıra yakınlığıyla Irak’a seyahat edecek yolcular için bir alternatif destinasyon olarak görülüyor. Arar Havaalanı, yalnızca yurt içi uçuşlar için hizmet veriyor. Arar şehir merkezinden Arar Havaalanı’na seyahat etmek için tercih edebileceğiniz birkaç seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Eğer siz de bir seyahat planlıyorsanız, Aerobilet transfer hizmetleri sizlere havalimanı transferleriniz için birbirinden cazip bireysel transfer tarifeleri sunuyor. Dilerseniz hemen Aerobilet transfer hizmetleri sayfasını görüntüleyerek, buradan otelinizi ve Arar Havaalanı’nı seçebilir, bireysel tarifeleri anında görüntüleyebilirsiniz. Görüntüleme konusunda yaşadığınız problemlerde ya da iletmek istediğiniz transfer taleplerinde doğrudan Aerobilet destek hattını arayabilir, transfer yetkililerine bağlanabilirsiniz.

Taksi

Arar Havaalanı’na gidebilmek için şehir merkezinden ya da otelinizden taksiye binebilirsiniz. Yaklaşık 10 dakika içerisinde havaalanında olabilirsiniz.

Erzincan Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Erzincan Havalimanı

Erzincan’ın Yoğurtlu beldesi sınırları içerisinde bulunan Erzincan Havalimanı ile şehir merkezi arasında yaklaşık 9 kilometre mesafe bulunuyor. Yurt içi ve yurt dışı seferlere ev sahipliği yapan Erzincan Havalimanı’ndan şehir merkezi ve ilçelere ulaşım birkaç alternatif sayesinde kolaylıkla sağlanabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet seyahatlerinizi daha pratik ve konforlu hale getirebilmek için en hesaplı uçak bileti ve konaklama imkanlarının yanı sıra sizlere havalimanlarından şehir merkezlerine transfer hizmetleri de sunuyor. Siz de Aerobilet transfer hizmetleriyle transferinizi planlamak için en konforlu transfer aracı seçeneklerine Aerobilet transfer hizmetleri sayfasından göz atabilirsiniz.  Aerobilet bireysel transferler için ücretlendirme bilgilerine buradan ulaşabilir ya da Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Erzincan Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için dilerseniz havalimanı çıkışındaki duraklardan halk otobüslerini de kullanabilirsiniz. Erzincan’da kent içi ulaşım kartı Can Kart satın alarak, ulaşımınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Taksi

Erzincan Havalimanı’ndan şehir içi destinasyonlara havalimanı yolcu çıkışında bulabileceğiniz taksilerle de gidebilirsiniz. Ayrıca, havalimanından taksiyle Kemaliye 2 buçuk saat, Çayırlı bir buçuk saat, İliç ise yaklaşık iki saat sürüyor. Dilerseniz ilçelere ulaşım için de havalimanından taksi kullanabilirsiniz.