Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Arar - Malatya uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Arar Havalimanına Ulaşım

Arar Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Arar Havaalanı

Suudi Arabistan’ın Irak sınırına yakın bölgesinin, bölgeyle aynı adı taşıyan başkenti Arar, sınıra yakınlığıyla Irak’a seyahat edecek yolcular için bir alternatif destinasyon olarak görülüyor. Arar Havaalanı, yalnızca yurt içi uçuşlar için hizmet veriyor. Arar şehir merkezinden Arar Havaalanı’na seyahat etmek için tercih edebileceğiniz birkaç seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Eğer siz de bir seyahat planlıyorsanız, Aerobilet transfer hizmetleri sizlere havalimanı transferleriniz için birbirinden cazip bireysel transfer tarifeleri sunuyor. Dilerseniz hemen Aerobilet transfer hizmetleri sayfasını görüntüleyerek, buradan otelinizi ve Arar Havaalanı’nı seçebilir, bireysel tarifeleri anında görüntüleyebilirsiniz. Görüntüleme konusunda yaşadığınız problemlerde ya da iletmek istediğiniz transfer taleplerinde doğrudan Aerobilet destek hattını arayabilir, transfer yetkililerine bağlanabilirsiniz.

Taksi

Arar Havaalanı’na gidebilmek için şehir merkezinden ya da otelinizden taksiye binebilirsiniz. Yaklaşık 10 dakika içerisinde havaalanında olabilirsiniz.

Malatya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Erhaç Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Malatya Erhaç Havalimanı

Malatya’nın Akçadağ ilçe sınırları içerisinde bulunan ve şehir merkezine 29 kilometre mesafede yer alan Malatya Erhaç Havalimanı, yurt içi ve yurt dışı uçuşların gerçekleştirildiği havalimanlarından biri olarak hizmet veriyor. Malatya Erhaç Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak içinse birkaç alternatif yöntem kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’ten en ucuz uçak bileti seçenekleri ve en ekonomik konaklama avantajlarıyla tatilinizi planlarken, dilerseniz Aerobilet transfer hizmetleri sayfasına göz atıp, bireysel transfer ücretlerini de inceleyebilirsiniz. Böylece Malatya Erhaç Havalimanı’ndan şehir merkezine en konforlu şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Siz de bu avantajdan yararlanmak için bir an önce Aerobilet üzerinden rezervasyonlarınızı yapmayı unutmayın.

Havaş

Malatya Erhaç Havalimanı yolcu çıkışında şehir merkezine gitmek için kullanabileceğiniz bir başka yöntem de Havaş otobüsleriyle transfer sağlamak. Havaş otobüsleri, MAŞTİ, çevre yolu ve Sivas Caddesi üzerinde bulunan Havaş ofisi güzergahını kullanıyor. Dilerseniz bu güzergahlar üzerinde gitmek istediğiniz destinasyona yakın bir durakta inebilir, kolaylıkla şehir içi ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezi ve ilçelere doğrudan ulaşım sağlamak için dilerseniz taksi de kullanabilirsiniz. Malatya Erhaç Havalimanı’ndan şehir merkezine taksiyle yaklaşık yarım saatte gidebilirsiniz. İlçelerde ise Arguvan’a taksiyle 55 dakikada, Hekimhan’a bir saatte, Akçadağ’a 40 dakikada ve Pütürge’ye 2 saatte varabilirsiniz.