Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Biarritz - Newquay uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Biarritz Havalimanına Ulaşım

Biarritz Pays Basque Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Biarritz Pays Basque Havalimanı

Avrupa'nın en ilgi çekici ve romantik rotalarının başında gelen Fransa, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle göz dolduruyor. Özellikle balayı çiftlerinin en çok tercih ettiği rotalardan biri olarak dikkati çeken Fransa, aşk ve romantizm başkentlerine ev sahipliği yapıyor. Üstelik yalnızca Paris'ten, ikonik Eiffel Kulesi'nden söz etmiyoruz. Fransa'nın pek çok kenti, mesela ülkenin dünyaca meşhur kıyılarını da çiftler romantik seyahatleri için sıklıkla tercih ediyor. Akdeniz'e bakan Fransız Rivierası'nın yanı sıra, Atlantik Okyanusu'na paralel uzanan sahilleri de ziyaretçileri büyülüyor. Deniz turizmi bu kıyılarda da oldukça popüler ve ülkenin turizm potansiyeline ciddi katkılar sağlıyor. Fransa'nın en büyük yönetim bölgesi Nouvelle-Aquitaine'in de şehirlerinin bir kısmının da burada denize kıyıları bulunuyor. Biarritz de bu şehirlerden biri. Kuzey Atlantik Okyanusu'nda Biscay Körfezi içerisinde yer alan Biarritz, İspanya'dan 35 kilometre mesafede tatilcileri ağırlamaya devam ediyor. Son derece popüler sahillere sahip olan Biarritz'e hizmet veren Biarritz Pays Basque Havalimanı, özellikle deniz turizmi için seyahat eden ziyaretçilerin oluşturduğu yoğun trafiği karşılıyor. Şehir merkezinden ve Biarritz otellerinden havalimanına kadar transferleri sağlayan farklı ulaşım yöntemleri kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Bulunduğunuz destinasyonda bagajlarınızla birlikte araç beklemek istemiyor ve duraklarda vakit kaybetmeden uçuşunuza yetişmeyi hedefliyorsanız, havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmanızda fayda var. Ancak tamamen güvenilir ve son derece lüks havalimanı transferleri için Aerobilet sizleri birbirinden cazip tekliflerle bekliyor olacak. Aerobilet transfer hizmetlerinin lüks transfer araçlarıyla Biarritz'de transfer süreçlerinizi planlamak ve seyahatinizin Biarritz Pays Basque Havalimanı'na ulaşım aşamasını tek yön ya da gidiş dönüş Aerobilet güvencesine bırakmak için hemen transfer sekmesini tıklayabilir, buradan rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aerobilet destek hattından transfer rezervasyonları hakkında destek ve bilgi alabilirsiniz.

Otobüs

Biarritz şehir merkezinden ve çevredeki pek çok destinasyondan Biarritz Pays Basque Havalimanı'na gitmek için otobüsler de hizmet veriyor. Şehrin havalimanı transfer otobüsleriyle siz de belli başlı transfer noktalarından havalimanına ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Taksi

Biarritz Pays Basque Havalimanı'na taksiyle de gidebilmeniz mümkün. Şehir merkezinden havalimanına 15 dakika içerisinde transfer sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Newquay Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Cornwall Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Cornwall Havalimanı

İskoçya ve Galler ile birlikte Britanya Adası’nı paylaşan İngiltere, Batı Avrupa’da bulunan ve temsili monarşinin bulunduğu bir ülke. İngiliz Kraliyet Ailesi ve kraliyetin başında bulunan II.Elizabeth, ülkenin dikkati çeken simgeleri arasında yer alıyor. Yüzyıllar boyunca dünyanın dört bir yanına yayılan topraklarıyla, “üzerinde güneş batmayan” Britanya Krallığı’nın ardından, günümüzde İngiltere’ye bağlı denizaşırı topraklar da kalmış durumda. Kültür turizmi bakımından yoğun ilgi gören ve Britanya Krallığı’nın Orta Çağ’dan kalan kaleleri, barok yapıları, kule ve surlarıyla çevrili İngiltere şehirleri, yemyeşil bitki örtüsü ile çevrili kıyı kesimler ve kasabalarında, hatta metropollerde bile tarihi günümüze taşıyor. İngiltere’nin kıyı kesimleri de metropolleri ve popüler tarihi yerleri gibi rağbet görüyor. Cornwall Kontluğu’na bağlı yerleşim yerlerinden biri olan Newquay de bunlardan biri. Tarih öncesi çağlardan da kalıntıların bulunduğu kent, aynı zamanda Atlantik Okyanusu’nda, Kelt Denizi’ne bakan kıyılarıyla göz dolduruyor. Tarihin eski liman kentlerinden biri olan Newquay’de Cornwall Havalimanı bulunuyor. Havalimanından Newquay kent merkezi ve otellere ulaşım sağlamak için iki seçenek öne çıkıyor.

Otobüs

Cornwall Havalimanı’ndan Newquay’deki merkezi noktalara ulaşım sağlamak için yerel otobüsler bulunuyor. Siz de Newquay kent merkezine gitmek için A5 kodlu otobüse binebilir ve kent merkezine transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Taksi de yine kent merkezi ve otellere ulaşımın bir başka yöntemi. Cornwall Havalimanı’ndan taksiyle şehir merkezine 15 dakikada ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz.