Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Dervaz - Eskişehir uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Dervaz Havalimanına Ulaşım

Dervaz Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Dervaz Havaalanı

Afganistan’da bulunan 34 yönetim bölgesinden biri olan Badahşan’ın şehirlerinden Dervaz’da yer alan Dervaz Havaalanı, buradan yurt içi uçuş trafiğini karşılıyor. Dervaz Havaalanı’na ulaşımda kullanabileceğiniz tek bir alternatifiniz bulunuyor.

Taksi

Afganistan’ın hemen tüm havalimanı ve havaalanlarına ulaşımda taksi ya da araç kiralama seçenekleri tercih ediliyor. Güvenlik nedeniyle dilerseniz özel araç kiralama ya da çevrimiçi mobil uygulamalar aracılığıyla taksi çağırma alternatifini değerlendirebilir, Dervaz Havaalanı’na bu şekilde gidebilirsiniz.

Eskişehir Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Eskişehir Anadolu Havalimanı’dan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Eskişehir Anadolu Havalimanı

Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nin Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’ne ait bir havalimanı olarak inşa edilen Eskişehir Anadolu Havalimanı, üniversitenin İki Eylül Kampüsü’nde bulunuyor. Belirli uçuşlar için hizmet veren havalimanından, şehir içi destinasyonlara ulaşım sağlamak için birkaç yöntem kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

En hesaplı otel rezervasyonları ve en ucuz uçak bileti seçeneklerine ulaşabileceğiniz Aerobilet, transfer araçlarıyla da bilet satış ve rezervasyonlarınızın ardından sizlere otelinize kadar eşlik ediyor. Dilerseniz Aerobilet transfer hizmetlerinden bireysel transfer tarifelerinden yararlanabilir, daha detaylı bilgi için Aerobilet transfer hizmetlerine Aerobilet destek hattından ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Anadolu Üniversitesi İki Eylül Kampüsü’nde bulunan Eskişehir Anadolu Havalimanı’ndan kampüse ulaşım sağlayan halk otobüslerini kullanarak şehir içi destinasyonlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Kampüsten çevre yolu, Ulusal Egemenlik Bulvarı ve Batıkent istikametinde ilerleyen halk otobüslerini kullanabilirsiniz.

Taksi

Eskişehir Anadolu Havalimanı’ndan şehrin merkezi destinasyonlarına kısa sürede varmanız mümkün. Yaklaşık 6 ila 10 dakika süren ve trafik durumuna göre değişiklik gösteren taksi yolculuğunuzun hemen ardından Porsuk Çayı kıyısına ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde Eskişehir Otogar’a da aşağı yukarı 6 ila 10 dakika içerisinde gidebilirsiniz.