Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Dervaz - Pretoria uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Dervaz Havalimanına Ulaşım

Dervaz Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Dervaz Havaalanı

Afganistan’da bulunan 34 yönetim bölgesinden biri olan Badahşan’ın şehirlerinden Dervaz’da yer alan Dervaz Havaalanı, buradan yurt içi uçuş trafiğini karşılıyor. Dervaz Havaalanı’na ulaşımda kullanabileceğiniz tek bir alternatifiniz bulunuyor.

Taksi

Afganistan’ın hemen tüm havalimanı ve havaalanlarına ulaşımda taksi ya da araç kiralama seçenekleri tercih ediliyor. Güvenlik nedeniyle dilerseniz özel araç kiralama ya da çevrimiçi mobil uygulamalar aracılığıyla taksi çağırma alternatifini değerlendirebilir, Dervaz Havaalanı’na bu şekilde gidebilirsiniz.

Pretoria Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Wonderboom Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Wonderboom Havalimanı

Hint Okyanusu ve Atlas Okyanusu’na kıyısı olan, Afrika’nın güneyinde yer alan Güney Afrika Cumhuriyeti, yasama, yürütme ve yargı olmak üzere 3 ayrı görevi gören başkentiyle idari bölgelerini yönetiyor. Bu başkentlerden yürütme görevini üstlenen başkent Pretoria, ülkenin finans merkezlerinden biri olarak da öne çıkıyor. Gıda işleme, madencilik ve makine sanayi gibi alanlarda gelişimini sürdüren Pretoria’da bulunan Wonderboom Havalimanı, şehrin uçuşlarına hizmet veriyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek için yerel ulaşım araçlarından biri kullanılabiliyor.

Taksi

Wonderboom Havalimanı’ndan şehir merkezine transferlerinizi taksiyle sağlayabilirsiniz. Taksiye binerek, yaklaşık yarım saat içerisinde şehir merkezinde olabilirsiniz.