Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Dortmund - Tottori uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Dortmund Havalimanına Ulaşım

Dortmund Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Dortmund Havalimanı

Baltık Denizi ve Kuzey Denizi’ne kıyıları olan, Orta Avrupa’nın en fazla ziyaretçi çeken ülkeleri arasında yer alan Almanya, Avrupa Birliği ülkelerinden biri. Dünyanın en fazla göç alan ülkelerinden biri olan ve bu bakımdan Avrupa Birliği’nin en kalabalık ülkelerinden biri olarak bilinen Almanya, aynı zamanda kültür, spor ve fuar turizminin en yoğun olduğu ülkeler arasında gösteriliyor. Bununla birlikte büyük üniversiteleriyle pek çok üniversite şehrine ev sahipliği yapan, yoğun öğrenci nüfusu bakımından da hava trafiği her yıl belli dönemlerde yoğunlaşan ülkede, bu şehirlerden biri de Dortmund. Bir öğrenci şehri olmasının yanında ticari faaliyetleriyle de hava trafiği yaşayan Dortmund, kömür ve demir işletmeleriyle biliniyor. Buna karşılık, yeşil metropollerden biri olan şehrin uçuş trafiğini Dortmund Havalimanı üstleniyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Avrupa başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Almanya’da da Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanı transferleri konusunda ilk tercihler arasındaki yerini koruyor. Güvenli, lüks ve konforlu transfer tecrübesi yaşamak için siz de Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu tarifelerden, transfer ihtiyaçlarınızı karşılayacak seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Almanya seyahatinizde de Aerobilet transfer hizmetleri sizlerle olacak. Dortmund’da şehir merkezinden veya kendi seçeceğiniz diğer transfer bölgelerinden ya da otelinizden Dortmund Havalimanı’na birbirinden lüks transfer araçlarıyla ulaşabilmeniz mümkün. Alternatif transfer talepleriniz ve sorularınız için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz. Transfer yetkililerine doğrudan destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.  

Otobüs

Havalimanı shuttle otobüsleriyle Holzwickede Tren İstasyonu’ndan Dortmund Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı ile karşılıklı seferler düzenleyen bu araçların saatlerini Dortmund Havalimanı’nın resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Tren

Havalimanı ekspres treni AirportExpress’i de havalimanı transferleriniz için kullanabilirsiniz. Dortmund’daki merkezi tren istasyonundan Dortmund Havalimanı’na transferlerinizi AirportExpress ile gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Dortmund şehir merkezinden veya şehirde bulunduğunuz diğer bölgelerden taksiyle de Dortmund Havalimanı’na gidebilirsiniz. Yarım saat içerisinde şehir merkezinden hareketle havalimanında olabilirsiniz.

Tottori Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tottori Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tottori Havalimanı

Japonya, Asya’nın doğusunda bulunan, tarihi ve kültürel zenginlikleri, finans ve teknoloji alanındaki atılımlarıyla bir cazibe merkezi. Başkenti Tokyo da tüm bu özellikler dolayısıyla ziyaretçilerin seyahat için ilk tercihlerinden biri oluyor. Tokyo’da bulunan 2 havalimanından biri olan Haneda Havalimanı ile aktarmalar, Japonya’nın idari merkezlerinden Tottori’de bulunan Tottori Havalimanı’ndan yapılıyor. Tottori Havalimanı’ndan Tottori merkezine transferleri sağlayan bir alternatif bulunuyor.

Taksi

Tottori Havalimanı’ndan taksiyle Tottori merkezine gidebilirsiniz. Yaklaşık 15 dakika içerisinde merkezde olabilirsiniz.

Uçuş Rotası

Dortmund Kalkışlı Uçak Biletleri

Tottori Otel Önerileri