Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Münster - Tottori uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Münster Havalimanına Ulaşım

Münster Osnabrück Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Münster Osnabrück Uluslararası Havalimanı

Almanya, Orta Avrupa’da ve Schengen Bölgesi’nde yer alıyor. Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler, NATO, G8, G20 gibi pek çok topluluk ve işbirliği içerisinde yer alan, ticaret ve diplomasi alanında yoğun bir trafik alan ülke, aynı zamanda seyahat ve eğitim konusunda da en faal ülkeler arasında bulunuyor. Turizm sektörünün hemen her alnında ziyaretçi çeken Almanya, kültür, spor, fuar gibi pek çok turizm alnının en popüler destinasyonlarından pek çoğuna ev sahipliği yapıyor. 13’üncü yüzyıldan 15’inci yüzyıla kadar Cermen halklarının ekonomik ve siyasal gücünü kurmak adına kurulan Hansa Birliği’nin de etkisiyle bir dönem altın çağ yaşayan şehirlerde, görkemli gotik yapıları ve idari binaları görebilmek mümkün. Bu görüntüye Münster şehrinde de çarpıcı bir şekilde rastlayabilirsiniz. 1300’lü yılların ilk yarısında inşa edilmiş olan belediye sarayı, tarihi katedral ve kiliselerle birlikte üçgen çatılı eski yerleşimler göz kamaştırıyor. Münster şehrini keşfe çıkmak isteyenler, Münster Osnabrück Uluslararası Havalimanı’na seyahat ediyor. Şehir merkezine yaklaşık 25 kilometre mesafedeki havalimanına ulaşım için otel veya şehirde bulunduğunuz noktalardan tercih edebileceğiniz birkaç ulaşım seçeneği öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, dünyanın farklı yerlerinde havalimanları ile oteller, şehir merkezleri veya şehirdeki transfer bölgeleri arasındaki transfer aşamalarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz, konfor ve lüksün ön planda olduğu transfer süreçleri yaşamanız için çalışıyor. Aerobilet transfer hizmetleriyle siz de Münster şehir merkezinden veya şehirdeki otelinizden Münster Osnabrück Uluslararası Havalimanı’na rahatlıkla gidebilir, transferle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza en yüksek standartlarda sahip olabilirsiniz. Aerobilet mobil uygulaması veya destek hattı üzerinden transfer yetkililerine her an ulaşabilir, transfer sayfasından rezervasyon işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs

Münster şehir merkezinden Münster Osnabrück Uluslararası Havalimanı’na pek çok otobüs hatları bulabilirsiniz. D50, S50 ve R51 numaralı otobüslerle X150 ekspres otobüs hattı havalimanı transferlerinizi sağlamanıza yardımcı olacak. Dilerseniz siz de havalimanına bu otobüs hatlarından biriyle seyahat edebilirsiniz.

Taksi

Münster şehrinde bulunduğunuz bölgeden taksi çağırabilirsiniz. Taksiyle şehir merkezinden Münster Osnabrück Uluslararası Havalimanı’na yaklaşık yarım saatte ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Tottori Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tottori Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tottori Havalimanı

Japonya, Asya’nın doğusunda bulunan, tarihi ve kültürel zenginlikleri, finans ve teknoloji alanındaki atılımlarıyla bir cazibe merkezi. Başkenti Tokyo da tüm bu özellikler dolayısıyla ziyaretçilerin seyahat için ilk tercihlerinden biri oluyor. Tokyo’da bulunan 2 havalimanından biri olan Haneda Havalimanı ile aktarmalar, Japonya’nın idari merkezlerinden Tottori’de bulunan Tottori Havalimanı’ndan yapılıyor. Tottori Havalimanı’ndan Tottori merkezine transferleri sağlayan bir alternatif bulunuyor.

Taksi

Tottori Havalimanı’ndan taksiyle Tottori merkezine gidebilirsiniz. Yaklaşık 15 dakika içerisinde merkezde olabilirsiniz.

Uçuş Rotası

Münster Kalkışlı Uçak Biletleri

Tottori Otel Önerileri