Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hail - Cizan uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Hail Havalimanına Ulaşım

Hail Bölgesel Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Hail Bölgesel Havalimanı

Hail yönetim bölgesinde aynı adı taşıyan şehir Hail, Suudi Arabistan’da bulunan bölgesel havalimanlarından birine ev sahipliği yapıyor. Hail Bölgesel Havalimanı, bölgeye yapılan yurt içi ve yurt dışı uçuş trafiğini düzenliyor. Hail Bölgesel Havalimanı’na ulaşmak için şehir ya da bölge içerisinde kullanabileceğiniz bazı transfer alternatifleriniz bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Hail’de de havalimanı transferleriniz için hizmetinizde. Hail yönetim bölgesindeki ya da şehir merkezindeki otelinizden Aerobilet transfer araçlarıyla Hail Bölgesel Havalimanı’na gidebilirsiniz. Konforlu, güvenilir ve lüks transfer tecrübeleri yaşamanızı hedefleyen Aerobilet transfer hizmetlerinden rezervasyonlarınızı gerçekleştirmek için Aerobilet transfer sayfasını ziyaret edebilir, buradan bireysel transfer tarifelerini görüntüleyebilirsiniz. Görüntüleyemediğiniz tarifeler olursa, bunları Aerobilet destek hattındaki transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Taksi

Hail şehir merkezinde ya da Hail yönetim bölgesi içerisindeki merkezi noktalardan taksi bulabilirsiniz. Taksiyle Hail şehir merkezinden Hail Bölgesel Havalimanı’na 14 dakikada gidebilirsiniz.

Cizan Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Cizan Bölgesel Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Cizan Bölgesel Havalimanı

Suudi Arabistan’ın yönetim bölgelerinden Cizan’da bulunan ve bölgenin aynı adı taşıyan başkenti olan Cizan, ülkenin Kızıldeniz kıyısında yer alıyor. Bölgenin Dubai, Mısır gibi Orta Doğu ülkeleriyle arasındaki uçuş trafiğini düzenleyen Cizan Bölgesel Havalimanı da aynı zamanda bir ekonomi şehri olan ve pek çok yatırımların gerçekleştirildiği Cizan ile gerçekleştirilen uçuş yoğunluğunu karşılıyor. Cizan Bölgesel Havalimanı’ndan şehir merkezine ve otellere gitmenin birkaç yöntemi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Cizan Bölgesel Havalimanı’ndan otelinize kadar Aerobilet ayrıcalıklarından yararlanarak, güvenli, rahat ve hesaplı bir şekilde transferinizi gerçekleştirmeye ne dersiniz? Siz de hemen Aerobilet anasayfası üzerinden transfer ekranını görüntüleyin ve hemen rezervasyonlarınızı yapın. Dilerseniz tek yön ya da gidiş dönüş transfer işlemlerinizi planlayabilir, Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu bireysel transfer tarifelerinden herhangi birini seçebilirsiniz. İhtiyacınız olan transfer özelliklerine göre seçtiğiniz tarifelerle otelinizden havalimanına hayalinizdeki gibi bir transfer tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Taksi

Cizan Bölgesel Havalimanı’ndan taksiye binebilir ve taksiyle otelinize ya da diğer pek çok destinasyona ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Taksiyle 7 dakikada Cizan şehir merkezinde olabilirsiniz.