Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Medine - Cizan uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Medine Havalimanına Ulaşım

Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı

Suudi Arabistan’da 13 yönetim bölgesinden biri olan Hicaz’ın, İslam dünyasında önemli bir yeri bulunan şehri Medine, inanç turizminin merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Özellikle Umre ve Hac uçuşları nedeniyle yoğun uçuş trafiğinin gerçekleştiği, Suudi Arabistan’ın en çok sefer düzenlenen havalimanlarından biri olarak dikkati çeken Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı, şehir merkezine 21 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanına gidebilmek için şehir merkezinden tercih edebileceğiniz birkaç ulaşım alternatifi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet üzerinden seyahatlerinizin transfer tarafını da planlayabilir ve her bir parkur için birkaç bireysel transfer tarifesine birden ulaşabilirsiniz. Medine’de de Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı’na ulaşımda Aerobilet transfer araçlarıyla güvenle ulaşımınızı gerçekleştirebilir, bireysel transfer tarifelerinden dilediğinizi seçerek rezervasyonunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Tek yön ya da gidiş-dönüş transfer rezervasyonlarınız için hemen Aerobilet ekranından transfer sayfasını görüntüleyin; tarifeleri incelemeye başlayın. Transfer ihtiyaçlarınızı karşılayacak seçeneği değerlendirebilir, sorularınız ya da talepleriniz için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Medine şehir merkezindeki duraklardan halk otobüslerini kullanarak da Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı’na gidebilirsiniz. Suudi Arabistan’daki transfer ağını yöneten ve yarı özel bir işletme olan SAPTCO bünyesinde çalışan halk otobüsleriyle havalimanına transferinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı’na gidebilmek için taksiye binmeyi de tercih edebilirsiniz. Taksiyle 21 dakikada havalimanında olabilirsiniz.

Cizan Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Cizan Bölgesel Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Cizan Bölgesel Havalimanı

Suudi Arabistan’ın yönetim bölgelerinden Cizan’da bulunan ve bölgenin aynı adı taşıyan başkenti olan Cizan, ülkenin Kızıldeniz kıyısında yer alıyor. Bölgenin Dubai, Mısır gibi Orta Doğu ülkeleriyle arasındaki uçuş trafiğini düzenleyen Cizan Bölgesel Havalimanı da aynı zamanda bir ekonomi şehri olan ve pek çok yatırımların gerçekleştirildiği Cizan ile gerçekleştirilen uçuş yoğunluğunu karşılıyor. Cizan Bölgesel Havalimanı’ndan şehir merkezine ve otellere gitmenin birkaç yöntemi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Cizan Bölgesel Havalimanı’ndan otelinize kadar Aerobilet ayrıcalıklarından yararlanarak, güvenli, rahat ve hesaplı bir şekilde transferinizi gerçekleştirmeye ne dersiniz? Siz de hemen Aerobilet anasayfası üzerinden transfer ekranını görüntüleyin ve hemen rezervasyonlarınızı yapın. Dilerseniz tek yön ya da gidiş dönüş transfer işlemlerinizi planlayabilir, Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu bireysel transfer tarifelerinden herhangi birini seçebilirsiniz. İhtiyacınız olan transfer özelliklerine göre seçtiğiniz tarifelerle otelinizden havalimanına hayalinizdeki gibi bir transfer tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Taksi

Cizan Bölgesel Havalimanı’ndan taksiye binebilir ve taksiyle otelinize ya da diğer pek çok destinasyona ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Taksiyle 7 dakikada Cizan şehir merkezinde olabilirsiniz.