Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Karshi - Bergerac uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Karshi Havalimanına Ulaşım

Karşı Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Karşı Havalimanı

Orta Asya ülkeleri arasında yer alan Özbekistan, 7 bağımsız Türk devletinden de biri. Altın Ordu Devleti’nin hükümdarı Özbek Han’ın kurduğu ülke, bugün pek çok destinasyonunda tarihinin izlerini taşımaya, doğal güzellikleriyle birlikte kültür turizmi için seyahat edenlerin uğrak destinasyonlarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Pek çok farklı etnik topluluğun yaşadığı Özbekistan’da doğalgaz tesisleriyle ticaret ağının önemli bir kısmını oluşturan Karşı, ülkenin başkenti Taşkent’e 520 kilometre mesafede yer alıyor. Şehrin uçuş yoğunluğunu Karşı Havalimanı yönetiyor. Şehir merkezinden havalimanına yapılan yolcu transferlerinde bir yöntem değerlendirilebiliyor.

Taksi

Karşı şehir merkezinden veya otelinizden taksiyle Karşı Havalimanı’na transfer sağlayabilirsiniz. Yarım saat içerisinde havalimanı transferinizi tamamlayabilirsiniz.

Bergerac Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Bergerac Dordogne Périgord Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Bergerac Dordogne Périgord Havalimanı

Fransa, birbirinden güzel tarihi yapıları, doğal güzellikleri ve büyüleyici, ikonik anıtlarıyla göz dolduruyor. Dünyanın en fazla ziyaretçi çeken ve sıklıkla ziyaret edilen ülkesi olma unvanını taşıyan ülke, kendine özgü kültürü, tarihi zenginlikleri ve uluslararası fuarları, moda etkinlikleri ve daha pek çok organizasyonlarıyla öne çıkıyor. Doğal güzelliklerinin tarih ve kültür miraslarıyla bir araya geldiği, eşsiz manzaralara sahip şehirler ve kasabalarsa, seyahat tutkunlarının son derece yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Bunlardan biri de kuşkusuz ki ülkenin güneybatı illerinden Dordogne'a bağlı Bergerac kasabası. Bu kasaba, Dordogne Nehri kıyısına kurulu, kale ve eski yerleşimleriyle sizi geçmişe doğru bir yolculuğa çıkaracak görüntüler sergiliyor. Şehre Bergerac Dordogne Périgord Havalimanı üzerinden seyahat edilebiliyor. Havalimanından şehir merkezine, otellere ve transfer bölgelerine gidebilmek için iki ulaşım seçeneğinden biri değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet'le çıkacağınız birbirinden keyifli ve hesaplı seyahatleri Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu cazip transfer tarifeleri ile taçlandırabilirsiniz. Lüks, konforlu ve güvenli transferlerin adresi Aerobilet transfer hizmetleri ile Bergerac seyahatinizde Bergerac Dordogne Périgord Havalimanı'ndan otelinize, kent merkezine veya farklı transfer bölgelerine seyahat edebilir, gidiş dönüş ya da tek yön transfer hizmetlerinizi Aerobilet güvencesine bırakabilirsiniz. Detaylı bilgi ve sorularınız için Aerobilet destek hattından transfer yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Taksi

Bergerac Dordogne Périgord Havalimanı'ndan taksiyle ayrılabilir ve transfer süreciniz için taksi seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Havalimanından 10 dakika içerisinde şehir merkezine seyahat edebilirsiniz.