Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Lilongwe - Nancy uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Lilongwe Havalimanına Ulaşım

Lilongwe Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Lilongwe Uluslararası Havalimanı

Güneydoğu Afrika’da bulunan Malavi, denize kıyısı olmayan, ancak tropikal iklim kuşağında yer alan bir ülke. Doğal güzelliklerin hakim olduğu, uzun ve ince bir ülke olarak, Zambiya, Mozambik, Zimbabve gibi ülkelerle çevrili bir konumda bulunan Malavi, kıtanın en büyük göllerinden biri olan Malavi Gölü’ne de ev sahipliği yapıyor. Malavi’nin başkenti Lilongwe de ülkenin en büyük şehri ve yönetim merkezi olarak, ülkenin yoğun uçuş alan destinasyonlarının başında geliyor. Lilongwe Uluslararası Havalimanı, şehrin hava trafiğini karşılıyor. Şehir merkezinden ve otelinizden havalimanına gitmenizi sağlayacak iki alternatifiniz bulunuyor.

Otobüs

Lilongwe’de hizmet veren şehir otobüsleri ve minibüsler, yerel halkın şehirde en sık kullandıkları toplu taşıma araçları ağını oluşturuyor. Otobüs ve minibüs hatlarından bazıları Lilongwe Uluslararası Havalimanı’na yolcu transferlerini gerçekleştiriyor. Dilerseniz şehir merkezinden bu otobüs ve minibüs hatlarını bulabilir, havalimanı transferinizi otobüs ya da minibüsle gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Lilongwe’deki otelinizden taksi çağırabilirsiniz. Oteliniz şehir merkezinde bulunuyorsa, şehir merkezinden Lilongwe Uluslararası Havalimanı’na 35 dakikada transferinizi sağlayabilirsiniz.

Nancy Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı

Batı Avrupa'da bulunan ve tarihi zenginlikleriyle kültür turizminin en çok tercih edilen rotaları arasında ilk sıralarda yer alan Fransa, dünyanın en çok ziyaret edilen ülkesi olarak biliniyor. Tüm şehirlerinde farklı seyahat tecrübeleri sunan ülkenin kendine özgü tarihi dokusu, dünyaca meşhur anıtları, tarihi yerleşimler ve eski meydanların oluşturduğu şehir panoramaları ile tarih tutkunlarını kendine çekmeye devam ediyor. İdari bölgelerden oluşan bir yönetim sistemine sahip olan ülkenin Lorraine idare bölgesinde de bu tanıma uyan pek çok şehir bulunuyor. Metz ve Nancy şehirleri bunlardan yalnızca ikisi. Moselle ve Seille nehirleri üzerinde kurulu bulunan ve ırmak üzerinde bulunan liman vasıtasıyla ülkenin ticaret merkezlerinden biri olan Metz ile köklü üniversiteleriyle ünlü öğrenci şehri Nancy, aynı zamanda birer kültür turizmi rotası olarak da öne çıkıyor. Her iki şehre de Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı aracılığıyla ulaşılabiliyor. Havalimanından Metz ve Nancy şehir merkezlerine ulaşım iki şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Otobüs

Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı'ndan özel bir işletmeye ait servis araçları, şehir merkezleri ve çevredeki pek çok destinasyona yolcu transferleri sağlıyor. Dilerseniz siz de bu araçları tercih edebilir, önceden rezervasyon yaptırarak havalimanından gitmek istediğiniz transfer bölgelerine seyahat edebilirsiniz.

Taksi

Metz ve Nancy'de gitmek istediğiniz tüm bölgelere taksiyle de gidebilirsiniz. Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı'ndan taksi bulabilir ve taksiyle Metz şehir merkezine yarım saat, Nancy şehir merkezineyse 40 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.