Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Meymene - Tarin Kot uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Meymene Havalimanına Ulaşım

Meymene Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Meymene Havaalanı

Tarihten bu yana stratejik olarak merkezi bir nokta olarak belirlenen, Afganistan’ın Faryab yönetim bölgesinin şehirlerinden biri olan Meymene, kendisiyle aynı adı taşıyan Meymene Nehri kıyısında kurulu bulunuyor. Şehrin yurt içi uçuşlarını düzenleyen Meymene Havaalanı da merkeze yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Meymene Havaalanı’na ulaşımda yalnızca bir yöntem kullanılabiliyor.

Taksi

Meymene şehir merkezinden Meymene Havaalanı taksi ya da kiralık araçla yaklaşık 10 dakika sürüyor. Dilerseniz siz de bu seçenekleri değerlendirerek havaalanına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarin Kot Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tarin Kot Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tarin Kot Havaalanı

Tarin Kot, Afganistan’ın Uruzgan yönetim bölgesinin şehirlerinden biri. Tarin Kot’ta yer alan ve yalnızca yurt içi uçuşların gerçekleştirilebildiği Tarin Kot Havaalanı’ndan şehir merkezine ve diğer tüm destinasyonlara gidebilmenin bir yöntemi bulunuyor.

Taksi

Taksi ve araç kiralama gibi yöntemler, genel güvenlik önlemleri kapsamında Afganistan’a yapılan seyahatlerde oldukça fazla tercih ediliyor. Dilerseniz güvenilir bulduğunuz firmalarla iletişime geçerek havaalanı transferlerinizi önceden rezerve edebilir ve güvenliğinizi göz önünde bulunduracak transfer araçlarıyla Tarin Kot Havaalanı’ndan ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.