Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Mezar-ı Şerif - Tarin Kot uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Mezar-ı Şerif Havalimanına Ulaşım

Mezar-ı Şerif Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Mezar-ı Şerif Havaalanı

Afganistan’ın en büyük şehirlerinden biri olan Mezar-ı Şerif’te bulunan Mezar-ı Şerif Havaalanı, ülkenin büyük iç hat havaalanlarından biri olarak hizmet veriyor. Şehir merkezinden 13 kilometre uzaklıkta yer alan havaalanına ulaşım sağlamak için kullanabileceğiniz tek bir yöntem bulunuyor.

Taksi

Taksiyle Mezar-ı Şerif şehir merkezinden Mezar-ı Şerif Havaalanı’na gidebilirsiniz. 13 kilometrelik bu mesafeyi taksiyle yaklaşık 20 dakikada katedebilirsiniz.

Tarin Kot Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tarin Kot Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tarin Kot Havaalanı

Tarin Kot, Afganistan’ın Uruzgan yönetim bölgesinin şehirlerinden biri. Tarin Kot’ta yer alan ve yalnızca yurt içi uçuşların gerçekleştirilebildiği Tarin Kot Havaalanı’ndan şehir merkezine ve diğer tüm destinasyonlara gidebilmenin bir yöntemi bulunuyor.

Taksi

Taksi ve araç kiralama gibi yöntemler, genel güvenlik önlemleri kapsamında Afganistan’a yapılan seyahatlerde oldukça fazla tercih ediliyor. Dilerseniz güvenilir bulduğunuz firmalarla iletişime geçerek havaalanı transferlerinizi önceden rezerve edebilir ve güvenliğinizi göz önünde bulunduracak transfer araçlarıyla Tarin Kot Havaalanı’ndan ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.