Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Podgorica - Malabo uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Podgorica Havalimanına Ulaşım

Podgorica Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Podgorica Havalimanı

Balkanlar’da Adriyatik Denizi’ne kıyısı bulunan, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle pek çok turistik destinasyona ev sahipliği yapan Karadağ, tarihte İtalya, Arnavutluk, Osmanlı gibi farklı kültürleri ağırladığından, bu kültürlere dair izleri hala taşıyor. Başkent Podgorica’da da bu etki görülebiliyor. Hala pek çok etnik grubun yaşadığı Podgorica, Karadağ’ın en çok ziyaretçi kabul eden şehirlerinden biri. Podgorica Havalimanı da bu ziyaretçi yoğunluğunu karşılıyor. Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için kullanabileceğiniz birkaç alternatif Podgorica’da sizleri bekliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanları ile oteller arasındaki transfer sürecini sizler için en cazip transfer özelliklerini sunarak, planlıyor. Siz de dilerseniz transfer ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikteki transfer tarifelerinden yararlanarak Podgorica şehir merkezinden Podgorica Havalimanı’na gidebilirsiniz. Günün her saatinde Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine ulaşabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Otobüs

Podgorica Havalimanı’na gitmek için şehirden yerel ulaşım ağının önemli bir parçası olan otobüsleri kullanabilirsiniz. Otobüslerle hem en ucuz transfer yöntemini tercih edebilir, en ucuz uçak bileti ile birlikte seyahatinizde hesaplı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Taksi

Taksiyle Podgorica şehir merkezi ya da otelinizden Podgorica Havalimanı’na gidebilirsiniz. 10 dakika içerisinde şehir merkezinden hareketle havalimanında olabilirsiniz.

Malabo Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Malabo Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Malabo Uluslararası Havalimanı

Afrika kıtasında ve kıtanın Sahraaltı Afrikası adı verilen kısmında bulunan Ekvator Ginesi, Atlantik Okyanusu kıyısında bulunan bir anakara ve adalardan oluşuyor. Başkenti Malabo, ülkeyi oluşturan adalardan biri olan Bioko Adası’nda yer alıyor. Ülke çapındaki 6 havalimanından biri olan ve başkentin uluslararası uçuşlarını yöneten Malabo Uluslararası Havalimanı, şehrin yaklaşık 3 kilometre batısında hizmet veriyor. Havalimanından şehir merkezine giderken, bir ulaşım alternatifi değerlendirilebiliyor.

Taksi

Malabo Uluslararası Havalimanı’ndan taksi bulabilirsiniz. Taksiye binerek, gitmek istediğiniz noktaya seyahatinizden önce dilerseniz pazarlık edebilir, buna göre transferinizi taksiyle gerçekleştirebilirsiniz. Şehir merkezine taksiyle 5 dakikada gidebilirsiniz.