Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tiran - Malabo uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Tiran Havalimanına Ulaşım

Tiran Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tiran Uluslararası Havalimanı

Arnavutluk’un başkenti Tiran’da yer alan ve ülkenin tek uluslararası havalimanı olarak hizmet veren Tiran Uluslararası Havalimanı, kentin Rinas adlı köyünün sınırları içerisinde bulunuyor. Arnavutluk’un ticari ve kültürel merkezi olarak yoğun uçuş trafiği alan Tiran’ın bu yoğunluğunu karşılayan havalimanına, transferinizi sağlayacak iki seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’le en uygun uçak bileti ve otel fiyatlarına ulaşabileceğiniz gibi, aynı zamanda en hesaplı ve güvenilir havalimanı transfer tarifelerini de değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. Aerobilet transfer hizmetleri, Tiran Uluslararası Havalimanı’na rahatlıkla gidebilmenizi sağlayacak, otelinizden havalimanına ulaşımınızda keyifli bir yol tecrübesi yaşamanıza yardımcı olacak transfer tarifeleri sunuyor. Siz de Aerobilet transfer sayfasından tarifeleri görüntüleyebilir ve dilediğiniz tarifeden rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Transfer tarifelerini görüntüleyemiyorsanız, Aerobilet destek hattından tarifeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Taksi

Otelinizden taksi çağırabilir ya da dilerseniz Tiran şehir merkezindeki merkezi noktalardan da taksi bulabilirsiniz. Taksiyle Tiran Uluslararası Havalimanı’na yarım saat içerisinde seyahat edebilirsiniz.

Malabo Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Malabo Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Malabo Uluslararası Havalimanı

Afrika kıtasında ve kıtanın Sahraaltı Afrikası adı verilen kısmında bulunan Ekvator Ginesi, Atlantik Okyanusu kıyısında bulunan bir anakara ve adalardan oluşuyor. Başkenti Malabo, ülkeyi oluşturan adalardan biri olan Bioko Adası’nda yer alıyor. Ülke çapındaki 6 havalimanından biri olan ve başkentin uluslararası uçuşlarını yöneten Malabo Uluslararası Havalimanı, şehrin yaklaşık 3 kilometre batısında hizmet veriyor. Havalimanından şehir merkezine giderken, bir ulaşım alternatifi değerlendirilebiliyor.

Taksi

Malabo Uluslararası Havalimanı’ndan taksi bulabilirsiniz. Taksiye binerek, gitmek istediğiniz noktaya seyahatinizden önce dilerseniz pazarlık edebilir, buna göre transferinizi taksiyle gerçekleştirebilirsiniz. Şehir merkezine taksiyle 5 dakikada gidebilirsiniz.