Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sardeh Band - Kale-i Nev uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Sardeh Band Havalimanına Ulaşım

Sardeh Band Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Sardeh Band Havaalanı

Sardeh Band Havaalanı, Afganistan’ın Sardeh Band yönetim bölgesinde yer alıyor. Bölgenin merkezine yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta yer alan Sardeh Band Havaalanı’na merkezden yalnızca bir yolla ulaşabilirsiniz.

Taksi

Araç kiralama ya da taksi aracılığıyla Sardeh Band yönetim merkezinden Sardeh Band Havaalanı’na ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yaklaşık 6 kilometrelik bu mesafeyi 7 ila 10 dakika içerisinde katedebilirsiniz.

Kale-i Nev Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kale-i Nev Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Kale-i Nev Havaalanı

Kale-i Nev, Afganistan’ın Badgşs yönetim bölgesinin bir şehri olarak ülkenin kuzeybatısında yer alıyor. Şehrin, yalnızca yurt içi uçuşlar için hizmet veren havaalanı olan Kale-i Nev Havaalanı, doğal güzellikleriyle dikkati çeken bu şehrin uçuş yoğunluğunu karşılıyor. Kale-i Nev Havaalanı’ndan şehir merkezi ve diğer pek çok destinasyona ulaşım sağlamanın bir yöntemi bulunuyor.  

Taksi

Taksi ya da araç kiralama yöntemiyle Kale-i Nev Havaalanı’ndan şehir merkezine ya da diğer destinasyonlara transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenliğiniz açısından dilerseniz şehirde ulaşımınızı sağlamanıza yardımcı olacak transfer şirketleriyle görüşebilir, araç ya da taksi ihtiyacınızın karşılanmasını sağlayabilirsiniz.