Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sardeh Band - Tarin Kot uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Sardeh Band Havalimanına Ulaşım

Sardeh Band Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Sardeh Band Havaalanı

Sardeh Band Havaalanı, Afganistan’ın Sardeh Band yönetim bölgesinde yer alıyor. Bölgenin merkezine yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta yer alan Sardeh Band Havaalanı’na merkezden yalnızca bir yolla ulaşabilirsiniz.

Taksi

Araç kiralama ya da taksi aracılığıyla Sardeh Band yönetim merkezinden Sardeh Band Havaalanı’na ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yaklaşık 6 kilometrelik bu mesafeyi 7 ila 10 dakika içerisinde katedebilirsiniz.

Tarin Kot Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tarin Kot Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tarin Kot Havaalanı

Tarin Kot, Afganistan’ın Uruzgan yönetim bölgesinin şehirlerinden biri. Tarin Kot’ta yer alan ve yalnızca yurt içi uçuşların gerçekleştirilebildiği Tarin Kot Havaalanı’ndan şehir merkezine ve diğer tüm destinasyonlara gidebilmenin bir yöntemi bulunuyor.

Taksi

Taksi ve araç kiralama gibi yöntemler, genel güvenlik önlemleri kapsamında Afganistan’a yapılan seyahatlerde oldukça fazla tercih ediliyor. Dilerseniz güvenilir bulduğunuz firmalarla iletişime geçerek havaalanı transferlerinizi önceden rezerve edebilir ve güvenliğinizi göz önünde bulunduracak transfer araçlarıyla Tarin Kot Havaalanı’ndan ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.