Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sofya - Amsterdam uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Sofya Havalimanına Ulaşım

Sofya Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Sofya Havalimanı

Dünyanın önemli turizm destinasyonlarına ev sahipliği yapan, Doğu Avrupa’nın en büyük ülkelerinden Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da bulunan Sofya Havalimanı, uluslararası yolcu transferleri için hizmet veriyor. Her yıl pek çok ülke ile uluslararası seferlerin düzenlendiği, AB üyesi Bulgaristan’ın en çok ziyaretçi çeken şehirlerinden Sofya’ya yapılan bu seferlerde, yolcuların konakladığı otel bölgelerinden Sofya Havalimanı’na gitmek için pek çok ulaşım yöntemi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleriyle yurt içi ve yurt dışında, dünyanın pek çok yerinde havalimanları ve otel bölgeleri arasında tek yön ya da gidiş dönüş transferlerinizi en hesaplı ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sofya’da da otelinizden Sofya Havalimanı’na rahatlıkla ulaşım sağlamak istiyorsanız, hemen Aerobilet transfer sayfasına giriş yaparak, buradan bireysel transfer tarifelerini görüntüleyebilirsiniz. Dilediğiniz bireysel tarifeden rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. En uygun uçak bileti seçeneklerinin yanı sıra transferinizi de Aerobilet’le planlama ayrıcalığını yaşamak için harekete geçin. Tarifeleri görüntüleyemezseniz, Aerobilet destek hattından sorununuzu transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Sofya şehir merkezinden ve şehirdeki pek çok merkezi destinasyondan halk otobüslerine binebilir ve Sofya Havalimanı’na gidebilirsiniz. 384 numaralı otobüsle Sofya Havalimanı Terminal 2 binasına kadar, 84 ve 184 numaralı otobüslerle ise hem terminal 1 hem de terminal 2 binalarına kadar transferinizi sağlayabilirsiniz.

Metro

Şehirdeki merkezi metro istasyonundan Sofya Havalimanı’na metroyla da gidebilirsiniz. Terminal binası içinde bulunan istasyona kadar transferinizi sağlayabilir, yaklaşık 20 dakikada şehir merkezinden havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Sofya’daki şehir içi transferleriniz için bir diğer seçenek de taksi. Şehir merkezinden ya da otelinizden taksiye binerek de havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. 20 dakikada merkezden Sofya Havalimanı’na varabilirsiniz.

Amsterdam Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Amsterdam Schiphol Havalimanı

Dünyanın en büyük havalimanlarından biri olan ve en popüler turizm destinasyonlarından Amsterdam’a yapılan yoğun uçak seferlerini karşılayan Amsterdam Schiphol Havalimanı, her yıl milyonlarca yolcunun seyahat etmesini sağlıyor. Hem Hollanda’nın hem de Hollanda’daki turizmin başkenti olarak dikkati çeken Amsterdam’ın tarihi ve kültürel özelliklerinden de izler taşıyan, küçük bir müzesi, peynir ve lale tohumları satın alabileceğiniz dükkanları ve daha pek çok ilgi çekici detayıyla Amsterdam Schiphol Havalimanı, yolcuların seyahatleri sırasında havalimanına uğradıkları süreyi keyifli bir şekilde geçirmelerini öngörüyor. Havalimanından şehir merkezine ulaşım içinse kullanılabilecek birkaç alternatif bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet, Amsterdam uçuşlarınızda da en hesaplı uçak bileti, en ekonomik ve konforlu konaklama alternatifleriyle seyahatinizi hayalinizdeki tatil tecrübesine dönüştürüyor. Aerobilet transfer hizmetleri, Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan şehir merkezi ve civardaki destinasyonlara kolaylıkla ve güvenle ulaşmanız için transfer araçları seçenekleri sunuyor. Bireysel transfer seçeneklerinin yanı sıra farklı araç tipleri ve ücret tarifeleriyle Aerobilet transfer hizmetleri Amsterdam’da havalimanından transfer bölgelerine gitmenizin en konforlu ve hesaplı yolu olarak hizmetinizde. Siz de seyahatinizi planlarken Aerobilet transfer hizmetleri seçeneklerine göz atabilir, dilerseniz Aerobilet destek hattına da bilgi almak için başvurabilirsiniz.

Otobüs

Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan şehrin merkezi bölgelerine ulaşım sağlamak için havalimanı ana giriş kapısının önünden otobüslere de binebilirsiniz. Şehir içi ulaşımda en hesaplı seçeneklerden biri olan otobüslerle yaklaşık yarım saat içinde şehir merkezine ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tren

Amsterdam Schiphol Havalimanı terminal binasının alt katında bulunan tren istasyonundan trene binebilir, şehir merkezinde bulunan istasyona ulaşabilirsiniz. Bu istasyona yakın destinasyonlara ulaşım için en ekonomik ulaşım araçlarından biri de tren olacaktır. Siz de dilerseniz bu seçeneği değerlendirerek şehir merkezine transferinizi trenle yapabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezi ve diğer destinasyonlara doğrudan ulaşım için taksi seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Amsterdam Schiphol Havalimanı yolcu çıkışında pek çok taksi bulabilir, bu taksilerle şehir merkezine yaklaşık 28 dakika içerisinde varabilirsiniz. Ayrıca yine havalimanından taksiyle Haarlem 19 dakika, Zaandam 23 dakika, Volendam 34 dakika, Amstelveen ve Hoofddorp 13 dakika sürüyor. Bu mesafeleri göz önünde bulundurarak havalimanından bu destinasyonlara gitmek için taksiye binebilirsiniz.