Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tiran - Amsterdam uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Tiran Havalimanına Ulaşım

Tiran Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tiran Uluslararası Havalimanı

Arnavutluk’un başkenti Tiran’da yer alan ve ülkenin tek uluslararası havalimanı olarak hizmet veren Tiran Uluslararası Havalimanı, kentin Rinas adlı köyünün sınırları içerisinde bulunuyor. Arnavutluk’un ticari ve kültürel merkezi olarak yoğun uçuş trafiği alan Tiran’ın bu yoğunluğunu karşılayan havalimanına, transferinizi sağlayacak iki seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’le en uygun uçak bileti ve otel fiyatlarına ulaşabileceğiniz gibi, aynı zamanda en hesaplı ve güvenilir havalimanı transfer tarifelerini de değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. Aerobilet transfer hizmetleri, Tiran Uluslararası Havalimanı’na rahatlıkla gidebilmenizi sağlayacak, otelinizden havalimanına ulaşımınızda keyifli bir yol tecrübesi yaşamanıza yardımcı olacak transfer tarifeleri sunuyor. Siz de Aerobilet transfer sayfasından tarifeleri görüntüleyebilir ve dilediğiniz tarifeden rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Transfer tarifelerini görüntüleyemiyorsanız, Aerobilet destek hattından tarifeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Taksi

Otelinizden taksi çağırabilir ya da dilerseniz Tiran şehir merkezindeki merkezi noktalardan da taksi bulabilirsiniz. Taksiyle Tiran Uluslararası Havalimanı’na yarım saat içerisinde seyahat edebilirsiniz.

Amsterdam Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Amsterdam Schiphol Havalimanı

Dünyanın en büyük havalimanlarından biri olan ve en popüler turizm destinasyonlarından Amsterdam’a yapılan yoğun uçak seferlerini karşılayan Amsterdam Schiphol Havalimanı, her yıl milyonlarca yolcunun seyahat etmesini sağlıyor. Hem Hollanda’nın hem de Hollanda’daki turizmin başkenti olarak dikkati çeken Amsterdam’ın tarihi ve kültürel özelliklerinden de izler taşıyan, küçük bir müzesi, peynir ve lale tohumları satın alabileceğiniz dükkanları ve daha pek çok ilgi çekici detayıyla Amsterdam Schiphol Havalimanı, yolcuların seyahatleri sırasında havalimanına uğradıkları süreyi keyifli bir şekilde geçirmelerini öngörüyor. Havalimanından şehir merkezine ulaşım içinse kullanılabilecek birkaç alternatif bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet, Amsterdam uçuşlarınızda da en hesaplı uçak bileti, en ekonomik ve konforlu konaklama alternatifleriyle seyahatinizi hayalinizdeki tatil tecrübesine dönüştürüyor. Aerobilet transfer hizmetleri, Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan şehir merkezi ve civardaki destinasyonlara kolaylıkla ve güvenle ulaşmanız için transfer araçları seçenekleri sunuyor. Bireysel transfer seçeneklerinin yanı sıra farklı araç tipleri ve ücret tarifeleriyle Aerobilet transfer hizmetleri Amsterdam’da havalimanından transfer bölgelerine gitmenizin en konforlu ve hesaplı yolu olarak hizmetinizde. Siz de seyahatinizi planlarken Aerobilet transfer hizmetleri seçeneklerine göz atabilir, dilerseniz Aerobilet destek hattına da bilgi almak için başvurabilirsiniz.

Otobüs

Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan şehrin merkezi bölgelerine ulaşım sağlamak için havalimanı ana giriş kapısının önünden otobüslere de binebilirsiniz. Şehir içi ulaşımda en hesaplı seçeneklerden biri olan otobüslerle yaklaşık yarım saat içinde şehir merkezine ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tren

Amsterdam Schiphol Havalimanı terminal binasının alt katında bulunan tren istasyonundan trene binebilir, şehir merkezinde bulunan istasyona ulaşabilirsiniz. Bu istasyona yakın destinasyonlara ulaşım için en ekonomik ulaşım araçlarından biri de tren olacaktır. Siz de dilerseniz bu seçeneği değerlendirerek şehir merkezine transferinizi trenle yapabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezi ve diğer destinasyonlara doğrudan ulaşım için taksi seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Amsterdam Schiphol Havalimanı yolcu çıkışında pek çok taksi bulabilir, bu taksilerle şehir merkezine yaklaşık 28 dakika içerisinde varabilirsiniz. Ayrıca yine havalimanından taksiyle Haarlem 19 dakika, Zaandam 23 dakika, Volendam 34 dakika, Amstelveen ve Hoofddorp 13 dakika sürüyor. Bu mesafeleri göz önünde bulundurarak havalimanından bu destinasyonlara gitmek için taksiye binebilirsiniz.