Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Zerenc - Çagçaran uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Zerenc Havalimanına Ulaşım

Zerenc Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Zerenc Havaalanı

Zerenc Havaalanı, yalnızca yurt içi uçuş trafiğini karşılayarak, Afganistan’ın Nimruz yönetim bölgesindeki Zerenc şehrinden yapılan seferleri düzenliyor. Zerenc Havaalanı’na ulaşım sağlamakta bir ulaşım yöntemi etkin kullanılabiliyor.

Taksi

Taksi ve araç kiralama seçeneklerini, Zerenc Havaalanı’na ulaşmak için kullanabilirsiniz. Afganistan’daki güvenlik koşulları nedeniyle genellikle bu alternatifler tercih ediliyor. Güvenilir firmalarla iletişime geçebilir, siz de seyahatiniz öncesi transferinizi planlayabilirsiniz.

Çagçaran Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Çagçaran Havaalanı’na şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Çagçaran Havaalanı

Çagçaran Havaalanı, Afganistan’ın 34 yönetim bölgesinden biri olan Gur’un idari yönetim merkezi Çagçaran’da bulunuyor. Çagçaran şehir merkezine ya da Gur’da bulunan diğer merkezi destinasyonlara gitmenizi sağlayacak bir ulaşım alternatifini kullanabilirsiniz.

Taksi

Taksi ya da araç kiralama yöntemiyle Çagçaran Havaalanı’ndan çevredeki destinasyonlara, otelinize ya da şehir merkezine kolaylıkla gidebilirsiniz. Taksi ya da araç kiralama için çevrimiçi uygulama ya da internet sayfalarından yardım alabilirsiniz.