Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Zerenc - Havahan uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Zerenc Havalimanına Ulaşım

Zerenc Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Zerenc Havaalanı

Zerenc Havaalanı, yalnızca yurt içi uçuş trafiğini karşılayarak, Afganistan’ın Nimruz yönetim bölgesindeki Zerenc şehrinden yapılan seferleri düzenliyor. Zerenc Havaalanı’na ulaşım sağlamakta bir ulaşım yöntemi etkin kullanılabiliyor.

Taksi

Taksi ve araç kiralama seçeneklerini, Zerenc Havaalanı’na ulaşmak için kullanabilirsiniz. Afganistan’daki güvenlik koşulları nedeniyle genellikle bu alternatifler tercih ediliyor. Güvenilir firmalarla iletişime geçebilir, siz de seyahatiniz öncesi transferinizi planlayabilirsiniz.

Havahan Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Havahan Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Havahan Havaalanı

Genellikle özel kullanım için hizmet veren ve Afganistan’ın Badahşan yönetim bölgesinde bulunan Havahan Havaalanı, bölgenin Havahan şehrinde yer alıyor. Havahan Havaalanı’ndan otelinize ya da diğer merkezi noktalara seyahatinizde kullanabileceğiniz bir yöntem bulunuyor.

Taksi

Afganistan’da genel olarak havaalanı transferlerini gerçekleştirmeye yardımcı olan taksi ve araç kiralama yöntemleri Havahan Havaalanı’na ulaşımda da kullabilecek tek seçenek olarak görülüyor. Güvenlik koşullarını göz önünde bulundurarak siz de bu yöntemleri tercih edebilir, önceden transferlerinizi internet üzerinden planlayabilirsiniz.