Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Brest - Akra uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Brest Havalimanına Ulaşım

Brest Bretagne Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Brest Bretagne Havalimanı

Fransa, Avrupa Birliği kurucu üyelerinden biri ve aynı zamanda bir Batı Avrupa ülkesi. Dünyanın hava trafiği en yoğun ülkelerinden biri olan, diplomasi, ticaret ve turizm başta olmak üzere, eğitim, spor ve daha pek çok alanda ziyaretçi çeken ülke, cazip balayı rotaları, kış sporları için son derece lüks ve keyifli kayak merkezleri, tarihi yerleri ve doğal güzellikleriyle her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor. Kuzey Denizi, Manş Denizi, Akdeniz ve Atlantik Okyanusu'na kıyıları bulunan ülkenin liman kentleri, ülke ekonomisini kalkındırmaya, kıyı şehirlerini birer finans merkezi olarak öne çıkarmaya devam ediyor. Fransa'nın kuzeybatı ucunda bulunan Brest de tarihten günümüze bir liman kenti olarak stratrejik önemini koruyor. İkinci Dünya Savaşı sıralarında Almanların inşa ettiği denizaltı tersaneleriyle bilinen Brest, tarihi bakımdan da son derece değerli bir kültür turizmi rotası olma özelliği taşıyor. Brest Bretagne Havalimanı, şehrin uçuş trafiğine hizmet veriyor. Brest şehir merkezi ve Brest'te bulunan otellerden havalimanına ulaşmak için birkaç farklı yöntem izlenebiliyor.

Otobüs

Brest şehir merkezinden Brest Bretagne Havalimanı'na seyahat etmek isteyen yolcular, havalimanı servis otobüslerini kullanabiliyorlar. Dilerseniz siz de şehir merkezinden havalimanı otobüsleriyle havalimanı transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Tramvay

Brest Bretagne Havalimanı'na ulaşmanın bir diğer yolu da tramvay. Şehir merkezinden havalimanı tramvay hattı ile havalimanına ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Taksi

Brest'te havalimanı transferleri için diğer alternatifiniz de taksiler. Brest şehir merkezinden Brest Bretagne Havalimanı'na taksiyle 15 dakika içerisinde varabilirsiniz.

Akra Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kotoka Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Kotoka Uluslararası Havalimanı

Gana, zengin maden yataklarıyla Batı Afrika’da yer alıyor. Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunan ülke, altının da bu maden yataklarında yoğunlukla bulunması dolayısıyla Altın Sahili olarak da anılıyor. Gana’nın başkenti Akra ise ülkenin idari merkezi olmanın yanında sanayi, ticaret ve finans merkezi olarak da biliniyor. Ülkenin yoğunluklu uçuş trafiğinin yaşandığı Akra’nın uluslararası uçuşlarının yönetildiği Kotoka Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 2 kilometre mesafede hizmet veriyor. Havalimanından otel bölgeleri, şehir merkezi ve diğer pek çok merkezi noktaya tek transfer alternatifi bulunuyor.

Taksi

Akra’da havalimanı transferlerinizi yapmak için yerel ulaşım araçları arasında tek seçeneğiniz taksiler. Taksiyle Kotoka Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine yaklaşık 7 dakika içerisinde transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.