Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Brest - Ufa uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Brest Havalimanına Ulaşım

Brest Bretagne Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Brest Bretagne Havalimanı

Fransa, Avrupa Birliği kurucu üyelerinden biri ve aynı zamanda bir Batı Avrupa ülkesi. Dünyanın hava trafiği en yoğun ülkelerinden biri olan, diplomasi, ticaret ve turizm başta olmak üzere, eğitim, spor ve daha pek çok alanda ziyaretçi çeken ülke, cazip balayı rotaları, kış sporları için son derece lüks ve keyifli kayak merkezleri, tarihi yerleri ve doğal güzellikleriyle her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor. Kuzey Denizi, Manş Denizi, Akdeniz ve Atlantik Okyanusu'na kıyıları bulunan ülkenin liman kentleri, ülke ekonomisini kalkındırmaya, kıyı şehirlerini birer finans merkezi olarak öne çıkarmaya devam ediyor. Fransa'nın kuzeybatı ucunda bulunan Brest de tarihten günümüze bir liman kenti olarak stratrejik önemini koruyor. İkinci Dünya Savaşı sıralarında Almanların inşa ettiği denizaltı tersaneleriyle bilinen Brest, tarihi bakımdan da son derece değerli bir kültür turizmi rotası olma özelliği taşıyor. Brest Bretagne Havalimanı, şehrin uçuş trafiğine hizmet veriyor. Brest şehir merkezi ve Brest'te bulunan otellerden havalimanına ulaşmak için birkaç farklı yöntem izlenebiliyor.

Otobüs

Brest şehir merkezinden Brest Bretagne Havalimanı'na seyahat etmek isteyen yolcular, havalimanı servis otobüslerini kullanabiliyorlar. Dilerseniz siz de şehir merkezinden havalimanı otobüsleriyle havalimanı transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Tramvay

Brest Bretagne Havalimanı'na ulaşmanın bir diğer yolu da tramvay. Şehir merkezinden havalimanı tramvay hattı ile havalimanına ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Taksi

Brest'te havalimanı transferleri için diğer alternatifiniz de taksiler. Brest şehir merkezinden Brest Bretagne Havalimanı'na taksiyle 15 dakika içerisinde varabilirsiniz.

Ufa Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ufa Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ufa Havalimanı

Rusya, Asya ve Avrupa’nın birleştiği bölgeyi de kapsayan topraklarıyla bir Avrasya ülkesi. Dünyanın en geniş sınırlarına sahip ülkesi olarak da bilinen ülke, federal bölgelere ayrılmış olarak yönetiliyor. Tüm bu bölgeler, ağırladığı farklı etnik grupların tarihi ve kültürel zenginlikleriyle harmanlanmış birer kültür turizmi rotası olarak, farklı seyahat tecrübeleri de vadediyor. Yalnızca Çarlık Rusyası ve Sovyetler Birliği döneminden değil, aynı zamanda bu etnik grupların da tarihi ve kültürel geçmişinden izler taşıyor. Başkurt Türkleri de bu topluluklardan yalnızca biri. Başkurdistan Cumhuriyeti olarak kendilerine özel bir bölgede yaşayan Başkurt halklarının başkenti Ufa, Avrupa ve Asya’nın birleştiği bölgede yer alıyor. Bir Türk Cumhuriyeti başkenti olarak, Türk kültürünün geleneksel mimarisinden örnekler taşıyan Ufa, aynı zamanda bilim dünyasının da son derece ilgisini çekiyor. Dünyanın gözlerini Ufa’ya çeviren, dünya dışı bir teknolojiyle meydana getirildiği düşünülen Daşka taşının bu şehirde bulunması, bu bakımdan şehrin yoğun ilgi görmesini sağladı. Şehre yapılan uçuşlar Ufa Havalimanı üzerinden gerçekleştiriliyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek isteyen seyahat tutkunları, genellikle üç farklı yöntem arasından seçim yapıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Ufa’da da havalimanı transferlerinizin en lüks ve konforlu seyahat süreçlerine dönüşmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Rusya’nın ve dünyanın hemen her bölgesinde havalimanları ile oteller ve şehir merkezleri arasındaki transferlerde, yolcuların transfer standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Aerobilet transfer hizmetlerini siz de bir an önce keşfedebilirsiniz. Aerobilet resmi internet adresi üzerinden transfer sekmesine gelerek, buradan rezervasyonlarınızı yapabilir, Aerobilet mobil uygulaması ya da Aerobilet destek hattı aracılığıyla transfer yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Ufa Havalimanı’na indiğinizde, terminal binası çıkışında durakları görebilirsiniz. Buradan şehir hatları otobüsleri, sizleri şehrin farklı bölgelerine götürebilir. 101, 110 veya 110 C numaralı otobüslerden gitmek istediğiniz bölgeye göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Taksi

Ufa’daki otelinize veya Ufa’da gitmek istediğiniz diğer tüm bölgelere taksiler de sizi götürebilir. Taksiyle şehir merkezine yapacağınız havalimanı transferlerini 35 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.