Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Rennes - Ufa uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Rennes Havalimanına Ulaşım

Rennes Bretagne Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Rennes Bretagne Havalimanı

Fransa, Avrupa Birliği'nin kurucu üyelerinden ve daha pek çok uluslararası organizasyon ve işbirliği içerisindeki ülkelerden biri olarak, ekonomi ve diplomasi alanında öne çıkan bir ülke. Bununla birlikte kuşkusuz ki dünyanın en cazip rotaları arasında yer alarak, özellikle çiftlerin vazgeçilmez romantizm merkezi olma özelliğini uzun yıllardır koruyor. Dünyanın en çok tanınan pek çok tarihi yapısından bir kısmı Fransa'da bulunuyor. Köklü tarihi ve kendine özgü kültürü ile seyahatseverlerce ilgi çekici bir ülke olan Fransa, aynı zamanda köklü üniversiteleri ile dünyanın dört bir yanından öğrencilerin tercih ettiği bir ülke olarak da adından söz ettiriyor. Fransa'nın kuzey bölgesinde bulunan hem bir yarımada hem de bir yönetim bölgesi olan Breton'da bulunan kentlerden biri olan Rennes de üniversiteleri ile öne çıkan bir öğrenci şehri olarak dikkati çekiyor. Rennes Bretagne Havalimanı, şehre yaklaşık 12 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanına ulaşmak isteyen yolcular, iki yöntemden birini tercih ediyor.

Otobüs

Yerel otobüsler Rennes Bretagne Havalimanı'na ulaşım için kullanılabiliyor. 57 numaralı yerel otobüs hattı ile şehir merkezinden havalimanına transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Havalimanı transferlerinde bir diğer seçeneğiniz de taksiler olacak. Dilerseniz Rennes Bretagne Havalimanı'na şehir merkezinden 20 dakikada taksiyle seyahat edebilirsiniz.

Ufa Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ufa Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ufa Havalimanı

Rusya, Asya ve Avrupa’nın birleştiği bölgeyi de kapsayan topraklarıyla bir Avrasya ülkesi. Dünyanın en geniş sınırlarına sahip ülkesi olarak da bilinen ülke, federal bölgelere ayrılmış olarak yönetiliyor. Tüm bu bölgeler, ağırladığı farklı etnik grupların tarihi ve kültürel zenginlikleriyle harmanlanmış birer kültür turizmi rotası olarak, farklı seyahat tecrübeleri de vadediyor. Yalnızca Çarlık Rusyası ve Sovyetler Birliği döneminden değil, aynı zamanda bu etnik grupların da tarihi ve kültürel geçmişinden izler taşıyor. Başkurt Türkleri de bu topluluklardan yalnızca biri. Başkurdistan Cumhuriyeti olarak kendilerine özel bir bölgede yaşayan Başkurt halklarının başkenti Ufa, Avrupa ve Asya’nın birleştiği bölgede yer alıyor. Bir Türk Cumhuriyeti başkenti olarak, Türk kültürünün geleneksel mimarisinden örnekler taşıyan Ufa, aynı zamanda bilim dünyasının da son derece ilgisini çekiyor. Dünyanın gözlerini Ufa’ya çeviren, dünya dışı bir teknolojiyle meydana getirildiği düşünülen Daşka taşının bu şehirde bulunması, bu bakımdan şehrin yoğun ilgi görmesini sağladı. Şehre yapılan uçuşlar Ufa Havalimanı üzerinden gerçekleştiriliyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek isteyen seyahat tutkunları, genellikle üç farklı yöntem arasından seçim yapıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Ufa’da da havalimanı transferlerinizin en lüks ve konforlu seyahat süreçlerine dönüşmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Rusya’nın ve dünyanın hemen her bölgesinde havalimanları ile oteller ve şehir merkezleri arasındaki transferlerde, yolcuların transfer standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Aerobilet transfer hizmetlerini siz de bir an önce keşfedebilirsiniz. Aerobilet resmi internet adresi üzerinden transfer sekmesine gelerek, buradan rezervasyonlarınızı yapabilir, Aerobilet mobil uygulaması ya da Aerobilet destek hattı aracılığıyla transfer yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Ufa Havalimanı’na indiğinizde, terminal binası çıkışında durakları görebilirsiniz. Buradan şehir hatları otobüsleri, sizleri şehrin farklı bölgelerine götürebilir. 101, 110 veya 110 C numaralı otobüslerden gitmek istediğiniz bölgeye göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Taksi

Ufa’daki otelinize veya Ufa’da gitmek istediğiniz diğer tüm bölgelere taksiler de sizi götürebilir. Taksiyle şehir merkezine yapacağınız havalimanı transferlerini 35 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.