Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Medine - El-Baha uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Medine Havalimanına Ulaşım

Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı

Suudi Arabistan’da 13 yönetim bölgesinden biri olan Hicaz’ın, İslam dünyasında önemli bir yeri bulunan şehri Medine, inanç turizminin merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Özellikle Umre ve Hac uçuşları nedeniyle yoğun uçuş trafiğinin gerçekleştiği, Suudi Arabistan’ın en çok sefer düzenlenen havalimanlarından biri olarak dikkati çeken Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı, şehir merkezine 21 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanına gidebilmek için şehir merkezinden tercih edebileceğiniz birkaç ulaşım alternatifi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet üzerinden seyahatlerinizin transfer tarafını da planlayabilir ve her bir parkur için birkaç bireysel transfer tarifesine birden ulaşabilirsiniz. Medine’de de Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı’na ulaşımda Aerobilet transfer araçlarıyla güvenle ulaşımınızı gerçekleştirebilir, bireysel transfer tarifelerinden dilediğinizi seçerek rezervasyonunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Tek yön ya da gidiş-dönüş transfer rezervasyonlarınız için hemen Aerobilet ekranından transfer sayfasını görüntüleyin; tarifeleri incelemeye başlayın. Transfer ihtiyaçlarınızı karşılayacak seçeneği değerlendirebilir, sorularınız ya da talepleriniz için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Medine şehir merkezindeki duraklardan halk otobüslerini kullanarak da Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı’na gidebilirsiniz. Suudi Arabistan’daki transfer ağını yöneten ve yarı özel bir işletme olan SAPTCO bünyesinde çalışan halk otobüsleriyle havalimanına transferinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı’na gidebilmek için taksiye binmeyi de tercih edebilirsiniz. Taksiyle 21 dakikada havalimanında olabilirsiniz.

El-Baha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

El-Baha Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

El-Baha Havalimanı

Suudi Arabistan’da aynı adı taşıyan yönetim bölgesinin başkenti olan El-Baha’da bulunan El-Baha Havalimanı, yalnızca iç hat uçuşlarının gerçekleştirildiği havalimanı olarak hizmet veriyor. Şehir merkezine 43 kilometre uzaklıkta yer alan havalimanından otelinize kadar ulaşımınızı sağlamanıza yardımcı olacak iki ulaşım alternatifi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleriyle El-Baha Havalimanı’ndan otelinize kadar sorunsuz bir seyahat tecrübesi yaşayabilirsiniz. Hemen Aerobilet sayfası üzerinden transfer sekmesini ziyaret ederek, transfer rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz bireysel transfer tarifesini tercih edebilir, görüntüleyemediğiniz tarifeler ve alternatif destinasyon ya da otel ulaşım talepleriniz için Aerobilet destek hattını arayarak transfer yetkilileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Taksi

El-Baha Havalimanı’ndan otelinize ya da farklı pek çok destinasyona taksiyle gidebilmeniz mümkün. Yarım saat ila 40 dakikada havalimanından şehir merkezine transferinizi tamamlayabilirsiniz.