Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Medine - Necran uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Medine Havalimanına Ulaşım

Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı

Suudi Arabistan’da 13 yönetim bölgesinden biri olan Hicaz’ın, İslam dünyasında önemli bir yeri bulunan şehri Medine, inanç turizminin merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Özellikle Umre ve Hac uçuşları nedeniyle yoğun uçuş trafiğinin gerçekleştiği, Suudi Arabistan’ın en çok sefer düzenlenen havalimanlarından biri olarak dikkati çeken Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı, şehir merkezine 21 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanına gidebilmek için şehir merkezinden tercih edebileceğiniz birkaç ulaşım alternatifi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet üzerinden seyahatlerinizin transfer tarafını da planlayabilir ve her bir parkur için birkaç bireysel transfer tarifesine birden ulaşabilirsiniz. Medine’de de Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı’na ulaşımda Aerobilet transfer araçlarıyla güvenle ulaşımınızı gerçekleştirebilir, bireysel transfer tarifelerinden dilediğinizi seçerek rezervasyonunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Tek yön ya da gidiş-dönüş transfer rezervasyonlarınız için hemen Aerobilet ekranından transfer sayfasını görüntüleyin; tarifeleri incelemeye başlayın. Transfer ihtiyaçlarınızı karşılayacak seçeneği değerlendirebilir, sorularınız ya da talepleriniz için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Medine şehir merkezindeki duraklardan halk otobüslerini kullanarak da Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı’na gidebilirsiniz. Suudi Arabistan’daki transfer ağını yöneten ve yarı özel bir işletme olan SAPTCO bünyesinde çalışan halk otobüsleriyle havalimanına transferinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı’na gidebilmek için taksiye binmeyi de tercih edebilirsiniz. Taksiyle 21 dakikada havalimanında olabilirsiniz.

Necran Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Necran Havaalanı’ndab şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Necran Havaalanı

Necran Havaalanı, Suudi Arabistan’ın Necran yönetim bölgesinin aynı adlı başkentinde bulunuyor. Yalnızca yurt içi uçuş trafiğini karşılayan havaalanı, şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Ulaşım için Necran Havaalanı’ndan iki seçenek tercih edilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Transferlerinizi güvenle gerçekleştirebileceğiniz, hesaplı ve aynı zamanda son derece konforlu seçenekler arıyorsanız, Aerobilet transfer hizmetleriyle aradığınız seçeneklere ulaşabilirsiniz. Necran Havaalanı’ndan otelinize ulaşım sağlamak için Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu bireysel transfer tarifelerinden dilediğinizi seçebilir, transfer ekranından kolaylıkla rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Transfer tarifelerini görüntüleyemiyorsanız, Aerobilet destek hattını arayarak transfer yetkililerinden bilgi alabilirsiniz.

Taksi

Necran Havaalanı terminal binası yolcu çıkışından taksi bulabilir ve dilerseniz taksiyle de ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Taksiyle yaklaşık yarım saatlik bir yolculuk sonucunda şehir merkezine varabilirsiniz.