Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Zerenc - Meymene uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Zerenc Havalimanına Ulaşım

Zerenc Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Zerenc Havaalanı

Zerenc Havaalanı, yalnızca yurt içi uçuş trafiğini karşılayarak, Afganistan’ın Nimruz yönetim bölgesindeki Zerenc şehrinden yapılan seferleri düzenliyor. Zerenc Havaalanı’na ulaşım sağlamakta bir ulaşım yöntemi etkin kullanılabiliyor.

Taksi

Taksi ve araç kiralama seçeneklerini, Zerenc Havaalanı’na ulaşmak için kullanabilirsiniz. Afganistan’daki güvenlik koşulları nedeniyle genellikle bu alternatifler tercih ediliyor. Güvenilir firmalarla iletişime geçebilir, siz de seyahatiniz öncesi transferinizi planlayabilirsiniz.

Meymene Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Meymene Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Meymene Havaalanı

Afganistan’ın tarihte de son derece önemli bir yere sahip olan şehri Meymene, Faryab yönetim bölgesinin merkezi olarak kabul ediliyor. Yurt içi uçuşları düzenleyen Meymene Havaalanı da kentin uçuş yoğunluğunu karşılıyor. Meymene Havaalanı’ndan şehir merkezine gitmek için kullanılabilecek bir yönyem bulunuyor.

Taksi

Meymene Havaalanı’ndan şehir merkezine transferinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmek için önceden internet üzerinden de yapabileceğiniz taksi ya da araç kiralama şirketlerini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde kolaylıkla ulaşımınızı sağlayabilir, 10 dakika içerisinde havaalanından şehir merkezine varabilirsiniz.