Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Zerenc - Sardeh Band uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Zerenc Havalimanına Ulaşım

Zerenc Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Zerenc Havaalanı

Zerenc Havaalanı, yalnızca yurt içi uçuş trafiğini karşılayarak, Afganistan’ın Nimruz yönetim bölgesindeki Zerenc şehrinden yapılan seferleri düzenliyor. Zerenc Havaalanı’na ulaşım sağlamakta bir ulaşım yöntemi etkin kullanılabiliyor.

Taksi

Taksi ve araç kiralama seçeneklerini, Zerenc Havaalanı’na ulaşmak için kullanabilirsiniz. Afganistan’daki güvenlik koşulları nedeniyle genellikle bu alternatifler tercih ediliyor. Güvenilir firmalarla iletişime geçebilir, siz de seyahatiniz öncesi transferinizi planlayabilirsiniz.

Sardeh Band Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Sardeh Band Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Sardeh Band Havaalanı

Afganistan’ın Sardeh Band yönetim merkezinde bulunan Sardeh Band Havaalanı, şehir merkezinden 6 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Yalnızca iç hat uçuşlarına açık olan havaalanından şehir merkezine ulaşım bir yöntemle gerçekleştirilebiliyor.

Taksi

Sardeh Band Havaalanı’ndan şehir merkezine gidebilmek için taksi ya da araç kiralama gibi seçeneklerden yararlanabilir, güvenlik koşulları nedeniyle güvenilir firmalardan araç temin etme alternatifini değerlendirebilirsiniz. Yaklaşık 7 ila 10 dakika içerisinde merkeze ulaşabilirsiniz.