Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Knock - Monrovia uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Knock Havalimanına Ulaşım

Ireland West Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ireland West Havalimanı

Birleşik Krallık’ı oluşturan ülkelerden biri olan Kuzey İrlanda’nın komşusu ve İrlanda Adası’nın büyük bir kısmını kaplayan İrlanda, Avrupa’nın kuzeybatısında yer alıyor. Atlas Okyanusu, Kelt Denizi ve İrlanda Denizi ile çevrili olan ülke, bir Avrupa Birliği ülkesi. Orta Çağ’dan kalan görkemli kaleleri, göz kamaştıran yemyeşil bitki örtüsü ve aynı zamanda teknoloji şirketlerinin Avrupa’daki üssü konumunda bulunması ile kültür turizmi ve iş odaklı uçuşların yoğun olduğu ülkeler arasında ilk sıralarda bulunuyor. Ancak İrlanda kuşkusuz ki özellikle doğal ve tarihi güzelliklerinin bir arada bulunduğu, göz alıcı manzaralar oluşturan kasaba ve köyleriyle seyahatseverlerin ilgisini çekiyor. County Mayo yönetim bölgesinde bulunan Knock da bu tür kasabalardan yalnızca biri. İnanç turizmi için de önemli bölgelerden biri olan, Katolik kiliseleri, dini figürlerin yaygın olduğu eserleriyle dikkati çeken Knock’ta bir havalimanı bulunuyor. Ireland West Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanına ulaşım için şehir ve kasaba merkezlerinden tercih edilebilecek birkaç seçenek öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri Avrupa’nın kuzeybatı ucuna kadar uzanıyor ve size Knock’taki havalimanı transferleriniz için hizmete hazır bulunuyor. En lüks ve güvenilir transfer araçlarıyla rezervasyonlarınızı bekleyen Aerobilet transfer hizmetleriyle siz de Irelan West Havalimanı’na ulaşımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz Knock kent merkezinden ya da County Mayo idari bölge merkezinden, otelinizden ya da diğer transfer bölgelerinden havalimanına gitmek için en konforlu yol olan Aerobilet transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Hemen Aerobilet’in transfer sekmesinden rezervasyonlarınızı oluşturun ve siz de daha fazla beklemeden transfer sürecinizi planlayın. Sorularınız ve alternatif talepleriniz için Aerobilet transfer yetkililerine 24 saat boyunca ulaşabileceğinizi unutmayın.

Otobüs

Knock ya da çevredeki diğer kasaba ve bölgelerin merkezlerinden doğrudan Ireland West Havalimanı’na giden otobüsler bulamayabilirsiniz. Ancak yolda aktarma yapabilir ve aktarmalı olarak havalimanı transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Şehir veya idari bölge merkezlerinden taksi bulabilir ya da çağırabilirsiniz. Taksiyle şehir Knock kasaba merkezinden Ireland West Havalimanı’na yaklaşık 15 dakikada seyahat edebilirsiniz.

Monrovia Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Monrovia havalimanlarından şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Roberts Uluslararası Havalimanı

Afrika’nın batısında, Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunan Liberya, bulunduğu kıtada ticari açıdan en faal ülkelerden biri. Başkenti Monrovia’nın önemli bir liman kenti olması ve bu özelliğiyle ülkedeki ticareti çok daha yoğun hale getiriyor. Ülkenin yoğun ticari faaliyetleri, uçuş trafiğini de artırıyor. Bu nedenle başkentte iki havalimanı hizmet veriyor. Bunlardan biri olan Roberts Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 54 kilometre mesafede yer alıyor. Havalimanından şehir merkezine giderken, bir yerel ulaşım yöntemiyle transferler gerçekleşiyor.

Taksi

Roberts Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezi ve otellere taksiyle gidebilmek mümkün. Dilerseniz, 1 saat 10 dakika içerisinde havalimanından şehir merkezine transferinizi sağlayabilirsiniz.

Spriggs Payne Havalimanı

Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunan ve buradan önemli bir ticaret ağı kuran Liberya, Batı Afrika ülkelerinden biri. Liberya’nın başkenti Monrovia ise ülkenin liman kenti olarak bu ticaret ağının yönetildiği kent görevini görüyor. Şehrin yoğun ticaret ağına bağlı olarak, aynı zamanda yoğun bir uçuş trafiği de bulunuyor. Bu nedenle, şehirde hizmet veren iki havalimanı bulunuyor. Spriggs Payne Havalimanı, şehir merkezine 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanından şehir merkezi ve otellere giden bir ulaşım alternatifi kullanılabiliyor.

Taksi

Spriggs Payne Havalimanı’ndan şehir merkezine transferinizi taksiyle yapabilirsiniz. 12 dakikada havalimanından taksiyle şehir merkezine ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz.